REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2019 m. Sausio 11 d. 09:20

E. Gentvilas: S. Skvernelį remti Prezidento rinkimuose „valstiečiams“ būtų tikra savižudybė

Vilnius

Alfa.lt nuotr.

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt


67469

„Valstiečiams“ Prezidento rinkimuose remti premjerą Saulių Skvernelį būtų tikra savižudybė, sako liberalų lyderis Eugenijus Gentvilas. Politiko manymu, smukę S. Skvernelio reitingai jau nebeatsities, todėl, neatmetė galimybės liberalas, „valstiečiai“ jau dabar gali svarstyti, šalies vadovo rinkimuose remti filosofą Arvydą Juozaitį.

„Tai yra didelis galvosūkis „valstiečiams“. Skvernelio reitingai jau penkis mėnesius iš eilės krenta. O jeigu dar ir sausio mėnesį bus kritimas, išbandžius tas priemones, kad mus puola rusai, Kremlius, opozicija ir Tapinas, tai, reiškia jis (reitingas - ELTA) ir nebepakils. Tad „valstiečiams“ apsispręsti kandidatu į prezidentus siūlyti Skvernelį, kurio reitingų kreivė nulinko, yra tolygu savižudybei“, - „Žinių radijui“ sakė E. Gentvilas.

Todėl „valstiečiai“, samprotavo E. Gentvilas, gali svarstyti galimybę per Prezidento rinkimus paremti Arvydą Juozaitį, kuris, pasak jo, akivaizdžiai komunikuoja su R. Karbauskio pozicijomis sutampančias nuostatas.

Nors liberalas pabrėžė, nemanantis, kad tiek S. Skvernelis, tiek A. Juozaitis gali laimėti Prezidento rinkimus, daugiau balsų pritraukti, teigė jis, tikriausiai sugebėtų būtent pastarasis.

„Mano manymu, gali būti, kad jis (A. Juozaitis - ELTA) net geriau pasirodytų už Skvernelį“, - sakė E. Gentvilas.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA