REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2020 m. Kovo 6 d. 09:41

E. Gentvilas apie kitą savaitę prasidėsiančią Seimo sesiją: stebuklų nebus

Vilnius

Seimo narys Eugenijus Gentvilas. Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


120439

Ateinančią savaitę prasidėsiančioje Seimo pavasario sesijoje įstatymų leidybos prasme stebuklų nebus, prognozuoja liberalas Eugenijus Gentvilas. Politiko manymu, parlamento darbo dėmesio centre ko gero atsidurs Seimo pradėti, tačiau nebaigti tyrimai. Kartu, pabrėžia jis, įtampas kurstys ir rudenį vyksiantys Seimo rinkimai.

Kaip „Žinių radijui“ teigė liberalas, pastaruoju metu valdančiųjų lyderių keliama idėja sujungti Ekonomikos ir inovacijų ministeriją su Energetikos ministerija bei peržiūrėti Aplinkos ministerijos funkcijas taip pat turėtų užimti dalį parlamentarų diskusijų laiko. Tai, kad į Ekonomikos ir inovacijos ministerijos vadovo vietą nebebuvo paskirtas vadovas, pabrėžia E. Gentvilas, patį sujungimo procesą gali kažkiek palengvinti.

Visgi, jo nuomone, paskutinei sesijai iki parlamento rinkimų, pagrindinį toną užduos Seime nebaigti tyrimai.

„Nežinau ar dėl VSD (tyrimas – ELTA) vyks, tačiau yra ir nebaigtų: Jakeliūno tyrimas, dėl to, kas sukėlė finansų krizę Lietuvoje – jo (keliama – ELTA) versija Nausėda ir Šimonytė. Tyrimas pradėtas prieš prezidento rinkimus. Pats Jakeliūnas yra Briuselyje, bet tyrimo išvados turi būti pateiktos. Tad čia dar draskysimės marškinius. Širinskienės tyrimas apie verslo įtaką politikams - jis pavirto į Urbšio, Pranckiečio ir Roko Masiulio veikslų tyrimą. Gaižausko komisijos tyrimas dėl Irinos Rozovos papuoštas tyrimu dėl Pranckiečio, Anušausko ir kitų... Štai kur mes malsimės. O dar horizonte spalio 11-oji Seimo rinkimai. Taigi bus gražu kabutėse“, - „Žinių radijui“ teigė E. Gentvilas.

Kitos savaitės antradienį Seimas pradės pavasario sesiją.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA