REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2024 m. Balandžio 3 d. 15:44

Domėtasi atviruoju darbu su jaunimu Kretingoje

Akmenė

EtapliusŠaltinis: Akmenės rajono savivaldybė


296960

Balandžio 2 dieną solidarumo projekto „Jungtys“ komandos nariai Rūta Brazlauskaitė, Rugilė Norvaišaitė, Paulius Žimantas ir Martynas Valters bei Akmenės rajono savivaldybės vicemeras Tomas Martinaitis lankėsi Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje, kur domėjosi ten vykdomu atviruoju darbu su jaunimu.

Savivaldybės atstovus šiltai pasitiko Kretingos rajono vicemerė Vaida Jakumienė, jaunimo reikalų koordinatorė Inga Biliūnaitė-Rušinskė ir Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos komanda. Buvo apžiūrėta visa biblioteka ir, žinoma, ten veikianti atviroji jaunimo erdvė. Susitikimo metu domėtasi, kaip sekasi pritraukti jaunimą į erdvę, kokios veiklos labiausiai pasiteisina, kaip užtikrinamas finansavimas ir kt. dalykai. Aptarti ir platesni, su jaunimo politika susiję, klausimai, tokie kaip projektų rengimas, jaunimo projektų finansavimas ir panašiai.

Taip pat aplankytas ir Kretingos atvirasis jaunimo centras, kuris neseniai atšventė vienerių veiklos metų gimtadienį.

Susitikimo metu perimta geroji patirtis leis kokybiškiau vykdyti solidarumo projektą, kurio vienas iš tikslų yra įveiklinti Akmenės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje esančią atvirąją jaunimo erdvę.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA