REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2021 m. Vasario 27 d. 12:08

Dėl var­do ir pa­vardės vyrą kas­dien va­di­na me­la­giu

Joniškis

(Griffin_dohr/Tiktok nuo­tr.)

Monika ŠlekonytėŠaltinis: Etaplius.lt


166361

Vie­nas so­cia­li­nio tink­lo „Tik Tok“ nau­do­to­jas su­laukė mil­ži­niš­ko su­si­domė­ji­mo. Vy­ras vaiz­do įra­še at­skleidė, kad kas­dien yra va­di­na­mas me­la­giu, vos tik iš­ta­ria sa­vo vardą ir pa­vardę. O ar ga­li būti ki­taip, kai jie skam­ba lyg paim­ti tie­siai iš žy­mios knygų se­ri­jos?

dfdf.jpg

Tėvai neretai, rinkdami vaikams vardus, įkvėpimo semiasi iš knygų ar filmų. Šio vyriškio vardas skamba visiškai taip pat, lyg būtų „pasiskolintas“ iš magiškų J. K. Rowling knygų serijos apie Harį Poterį, kurios taip įtraukė viso pasaulio skaitytojus.

Tiesa, vyras aiškina, kad ne knyga tėvus paskatino išrinkti tokį vardą – jis gimė trejais metais anksčiau, nei pasirodė populiarusis kūrinys. Jo vardas – Griffin Dohr. Vardas ir pavardė tariami lygiai taip pat, kaip Godriko Grifindoro, vieno iš Hogvartso mokyklos įkūrėjų, pavardė.

Vyras prisipažįsta, kad melagiu yra vadinamas kiekvieną dieną. Niekas netiki, kad jis sako tiesą, o ne tyčiojasi ar erzina sutiktuosius.

„Jei jūs manote, kad jūsų vardas kietesnis už mano, – pasakykite. Nemanau, kad sugebėsite mane nugalėti, bet mėginkite – man smalsu“, – įraše sakė vyras.

Šį vaizdo įrašą pamėgo daugiau nei 84 000 žmonių, tūkstančiai ėmė komentuoti ir dalytis savo vardų istorijomis.

Parengta pagal Mirror.co.uk

 REDAKCIJA REKOMENDUOJA