REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 14 d. 14:15

Daugėja ikimokyklinio amžiaus grupių skirtų vaikams nuo vienerių metų

Marijampolė

Marijampolės savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Marijampolės savivaldybės inf.


294864

Gera žinia tėvams, auginantiems vaikus nuo 1 metų –2024–2025 mokslo metais Marijampolės ikimokyklinio ugdymo įstaigose bus formuojamos dvi naujos lopšelio grupės, skirtos vaikams nuo 1 iki 2 metų.

Pasak Marijampolės savivaldybės vicemerės Agnės Pavelčikienės, vietų skaičius savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigose didinamas kiekvienais metais: „Atsižvelgdami į poreikį, kiekvienais metais stengiamės atrasti galimybių pasiūlyti bent po keletą naujų grupių. Ateinančiais mokslo metais dvi grupės, skirtos patiems mažiausiems nuo 1 metų vaikams, bus įkurtos lopšeliuose-darželiuose „Rūta“ ir „Šaltinėlis“. Kaip įprasta, vienoje grupėje bus ugdoma 10 vaikų, taigi bendrai bus sukurta net 20 naujų vietų. Kaip ir anksčiau, tėveliai prašymus galės teikti „Registruok“ informacinėje sistemoje jau nuo kovo 20 d., o jei prašymą esate pateikę anksčiau, bus galima keisti prašymo duomenis“.

Tėveliai (globėjai, rūpintojai), norintys nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. vaikus, gimusius 2023 metais, leisti į lopšelį-darželį „Rūta“ ar „Šaltinėlis“, gali nuo 2024 m. kovo 20 d. 8.00 val. iki kovo 31 d. 24.00 val. teikti prašymus šiais būdais:

1. pateikti per Informacinę sistemą https://www.registruok.lt/. Tam tėveliai turi turėti mobilųjį parašą ar Smart-ID, o jų neturintys gali užpildyti šį prašymą https://shorturl.at/fuKU7 ir atsiųsti el. paštu darzeliai@marijampole.lt;
2. pateikti rašytinį prašymą, atvykę su savo ir vaiko asmens dokumentais į Marijampolės savivaldybės administraciją, I aukštą – gyventojų aptarnavimo langelį, adresu: J. Basanavičiaus a.1, Marijampolė. Vaiką Informacinėje sistemoje užregistruos atsakingas asmuo.

????̌???̨ ???????????

Jeigu tėvai (globėjai, rūpintojai) anksčiau jau yra pateikę prašymus į kitus darželius, o norėtų rinktis vieną iš paminėtų įstaigų, gali keisti savo prašymą. Prašymo pakeitimas gali būti atliekamas prisijungus prie Informacinės sistemos https://www.registruok.lt/ ir MENIU SRITYJE pasirinkus PATEIKTI PRAŠYMAI; tuomet, pasirinkus REDAGUOTI PRAŠYMĄ, pasirinkti vieną iš darželių „Rūta“ ar „Šaltinėlis“.

Jeigu tėvai (globėjai, rūpintojai) anksčiau jau yra pateikę prašymus į minimus darželius vėlesnei priėmimo datai (pvz. 2025-09-01), o norėtų rinktis jau šiuos metus (2024-09-01), jie taip pat gali keisti savo prašymą. Dėl to reikia prisijungti prie Informacinės sistemos ir MENIU SRITYJE rinktis PATEIKTI PRAŠYMAI; tuomet pasirinkti REDAGUOTI PRAŠYMĄ ir pakeisti priėmimo datą.

Atkreipiame dėmesį, kad po prašymo redagavimo visais atvejais atsinaujina prašymo pateikimo data, todėl prašymo vieta eilėje persikelia į eilės galą.

Visais klausimais dėl registracijos į darželius prašome kreiptis į Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiąją specialistę Zitą Arendarčikaitę, tel.: (8 343) 90 029, ar +370 686 70 522.REDAKCIJA REKOMENDUOJA