REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Vasario 1 d. 13:39

Darbą pradeda Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė

Joniškis

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


203061

Joniškio rajono savivaldybės administracijoje, laimėjusi konkursą, pradėjo dirbti Socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė (savivaldybės gydytoja) Gerda Skripkuvienė.

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius džiaugėsi, kad jauni, energingi, drąsūs, pilni entuziazmo joniškiečiai nusprendžia grįžti į gimtąjį kraštą ir savo įgytomis žiniomis, gebėjimais prisidėti prie rajono gerovės kūrimo. Savivaldybės vadovai sveikino specialistę jos pirmąją darbo dieną, linkėjo ryžto, sėkmės rūpinantis joniškiečių sveikata bei greito ir sklandaus įsiliejimo į naują profesinę veiklą.

„Tikiuosi, kad paskatinsiu kiekvieną dažniau pagalvoti apie savo bei aplinkinių sveikatą ir prisidėsiu prie jos gerinimo Joniškio rajone“, – sako savivaldybės gydytoja.

Gerda Skripkuvienė vykdys savivaldybėje veikiančių sveikatos priežiūros įstaigų veiklos priežiūrą, koordinuos jų veiklą ligų prevencijos ir sveikatinimo klausimais, bei įgyvendins valstybės sveikatos politiką Joniškio rajone.

Joniškietė 2018 m. Klaipėdos universitete įgijo Reabilitacijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį, nuo 2018 m. dirbo VšĮ Šiaulių centro poliklinikoje fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje ir ankstyvosios reabilitacijos tarnyboje ergoterapeute. REDAKCIJA REKOMENDUOJA