REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Kovo 18 d. 10:08

Dar du Lietuvoje užsibuvę užsieniečiai siunčiami namo

Vilnius

Lietuvos policijos nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Vilniaus AVPK inf.


295187

Savaitgalį Kelių policijos skyriaus pareigūnams įkliuvę dar du užsienio piliečiai siunčiami namo.

Kovo 16 d., po vidurnakčio, apie 0 val. 25 min., Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnams įkliuvo dvidešimt ketverių metų amžiaus užsienietis, vairavęs „Toyota Prius“ automobilį. Jaunas vyras policijos pareigūnams pateikė vairuotojo pažymėjimą ir asmens tapatybės dokumentą su jau negaliojančia jam išduota viza.

Kadangi vairuotojas neturėjo ir kitų dokumentų, leidžiančiųteisėtai būti Europos Sajungoje, jis buvo pristatytas į Vilniaus oro uosto pasienio užkardą – kolegos pasieniečiai patvirtino, kad Uzbekistano pilietis Lietuvoje yra nelegaliai.

Kovo 17 d. pavakare, apie 17 val. 30 min., sostinės Pergalės g. Kelių policijos skyriaus pareigūnai sustabdė „Toyota“ markės automobilį. Nustatyta, kad jį vairavusiamketuriasdešimt aštuonerių metų amžiaus užsieniečiui (gimęs 1975 m.) už padarytą Kelių eismo taisyklių pažeidimą yra atimta teisė 6 mėn. vairuoti transporto priemones. Kadangi pažeidimas padarytas pakartotinai, paskiriant baudą priimtas nutarimas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 424 str. 3 d. Uzbekistano pilietis paaiškino, kad anksčiau paskirtą baudą yra sumokėjęs, tikino nežinojęs, kad teisė vairuoti yra atimta. Paaiškėjo, kadir policijos pareigūnams pateiktas laikinas leidimas gyventi Lietuvoje jau negalioja – vairuotojaspristatytas į Vilniaus oro uosto pasienio užkardą.REDAKCIJA REKOMENDUOJA