REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2021 m. Spalio 19 d. 15:52

Buvusi Gražulio mylimoji Birutė namuose įsirengė vaizdo kamerą: „Ten, kur prasideda baimė, santykių būti negali“

Vilnius

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt


191417

Skandalinga Seimo nario Petro Gražulio ir jo dukros motinos Birutės Navickaitės draugystės istorija žiniasklaidoje antraštes margino ir žmones glumino ne vienerius metus. Vis dėlto dabar tam atėjo galas. Jauna moteris teigia pagaliau įveikusi didžiausią savo priklausomybę, kurią jautė buvusiam mylimajam P. Gražuliui. 

Į savo namus žurnalistus įsileidusi Birutė šįkart prabils apie savo jausmų pokyčius. Nedidukas dviejų kambarių butas atrodo pavyzdingai sutvarkytas. Taip, vyriškos rankos namuose trūksta, šypsosi palangiškė ir rodo, kad vaiko striukes ji kabina tiesiog ant vinukų, pačios Birutės įkaltų nukritusios kabyklos vietoje. Nutinkuota koridoriaus siena taip pat neišlyginta, bet moteris skuba ją nusidažyti pati. Šiandien ji sako, kad viskas tik į gerą. Akivaizdu, kad Birutė dabar stipriai pasikeitusi – ramesnė, džiugesnė. Kodėl? Kas pasikeitė jos gyvenime?

Į šiuos klausimus atsakyti nepavyktų, jei buvusi P. Gražulio mylimoji nebūtų sutikusi pasidalinti savo atradimais. „Po staigaus įsimylėjimo prieš 5 metus ir tų kelių mėnesių, kai atrodė, jog skraidžiau tarsi ant sparnų, po to buvo daug skandalų, purvo, apkalbų ir net šaipymosi. Man prireikė labai daug laiko, kol supratau, į ką aš buvau įsivėlusi, ir dėl ko Gražulio nuotaikos ar replikos mane taip stipriai gniuždydavo“, – atviraus laidoje ji.

Priklausomybė mylimajam buvo tik psichologinė – Birutė neslepia, kad jokių kalbų apie finansus čia nėra. Nei didelėmis, nei pačiomis mažiausiomis sumomis Seimo narys buvusios mylimosios nelepina. Jis moka tik alimentus vaikui ir nieko daugiau.

Paskutinis lašas, kai Birutės kantrybės taurė persipildė, buvo Petro ir buvusios auklės žinutės apie neva įvykusias jų sužadėtuves. Netrukus po to kilo skandalas Birutės bute, po kurio moteris buvo apkaltinta sumušusi policininką, o ir pati vaikščiojo su milžinišku guzu kaktoje.

„Tai buvo taškas. Supratau, kad niekas kitas nesutvarkys mano gyvenimo, jei to nepadarysiu pati“, – atviraus Birutė ir sakys, kad jai neprireikė pagalbos iš kitų žmonių – atsakymą, kas iš tiesų gadina jos gyvenimą, moteris rado pati.

Dabar ji nebeslepia – jei galėtų, savo buto duris P. Gražuliui užtrenktų amžiams, o ir santykių su juo daugiau sako neįsivaizduojanti. „Ten kur prasideda baimė, santykių būti negali“, – sakys ji bei pridės, kad savo pačios namuose netgi įsitaisė kamerą.

Ką Birutė darytų kitaip, jei galėtų atsukti laiką į pačią pažinties su Gražuliu pradžią? Ar moters pokyčių priežastis – nauja meilė? Į kokią naują veiklą ji pasinėrė? Galiausiai, dėl ko šiandien savo namuose Birutė įsirengė vaizdo stebėjimo kamerą?

Daugiau atsakymų laidoje „Prieš Srovę“ – jau šiandien, 19:30 val. per TV3.REDAKCIJA REKOMENDUOJA