REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kaip atsikratyti boso visai vasarai?2022 m. Birželio 20 d. 00:00

Boso atsikratymas #3: įspūdžiai kartingų trasoje

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


237732

Vėjas, beprotiškas greitis, daugybė įspūdžių ir variklio gausmas – visa tai ir dar daugiau naujausiame naujienų platformos Etaplius.lt vasaros projekto „Kaip atsikratyti boso visai vasarai?“ epizode!

Šį kartą Etaplius.lt komanda kartu su „Laisvalaikio dovanos“ kviečia biuro kėdę keisti į nepamirštamus įspūdžius. Naujienų platformos vadovė Giedrė Brazlauskaitė buvo išsiųsta į Šiauliuose esančią „Drift&Go“ lenktynių trasą. Tai viena iš beveik 1500 „Laivalaikio dovanos“ siūlomų įspūdžio dovanų, kuri sužavės kiekvieną – tiek jauną, tiek seną. Šis saulės mieste esantis, tik ką įrengtas, kartodromas gali pasiūlyti pasivažinėjimus trisdešimčia naujutėlaičių kartų bei parinkti visą reikalingą įrangą šiai pramogai.

Nauja ir dar neišbandyta trasa patiks tiek naujokams, tiek užkietėjusiems profesionalams. Svarbu ir tai, kad visi kartodrome esantys kartai turi reguliuojamus pedalus, todėl juos lengva pritaikyti įvairaus ūgio ir amžiaus vairuotojams. Šioje trasoje jėgas išbandyti gali vaikai nuo 6 metų. Naujausios technologijos leidžia lengvai pasitikrinti, kuris dalyvis laimėjo, kaip vyko visa lenktynių eiga. Tai puiki vieta pavieniams važiavimams arba komandinėms varžyboms.

„Jeigu pilna galva nerimo, darbų ir kompiuterio – atsiųskite bosą į „Drift&Go“ trasą. Čia problemos dings ir galvoje liks tik greitis!“, – išbandžiusi lenktynių trasą tikino G. Brazlauskaitė.

Etaplius.lt vasaros projekto partneris „Laisvalaikio dovanos“ vieninteliai visoje šalyje gali pasiūlyti įsigyti gausybę pramogų ne tik internetinėje parduotuvėje laisvalaikiodovanos.lt, bet ir fizinėse parduotuvėse didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Visi įsigiję įspūdžių dovanų kuponus galės būti ramūs – profesionalų komanda užtikrina puikias, niekur kitur netaikomas sąlygas, nes turimas kuponas galioja net tris metus, todėl laiko pramogų išbandymui tikrai atsiras.

Daugiau apie tai, kaip sekėsi lenktyniauti, remontuoti kartus bei kitus įspūdžius ir pramogas naujausiame vaizdo įraše papasakos Etaplius.lt bosė Giedrė Brazlauskaitė.REDAKCIJA REKOMENDUOJA