REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Lapkričio 13 d. 13:45

Biržuose – mero susitikimas su LKF generaliniu sekretoriumi: aptarti sporto ir sveikatingumo komplekso statymo darbai

Biržai

Biržų rajono savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Biržų rajono savivaldybė


283347

Biržų rajono savivaldybės meras Kęstutis Knizikevičius susitiko su Lietuvos krepšinio federacijos generaliniu sekretoriumi Mindaugu Balčiūnu. Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės tarybos narys, krepšinio klubo BC Biržai prezidentas Audrys Šimas bei vyr. treneris ir klubo vadovas Žydrūnas Kačinskas, Regionų krepšinio lygos generalinio rėmėjo UAB „Nostra“ direktorius Igoris Kupstas.

Susitikimo metu aptartas Biržuose statomas sporto ir sveikatingumo kompleksas (J. Basanavičiaus g. 69A), šiuo metu vykdomi statybos darbai, kalbėta apie projektui įgyvendinti reikalingas lėšas bei į kokius techninius parametrus būtina atkreipti dėmesį, ateityje norint jame organizuoti aukšto lygio varžybas.

„Šiuo metu atliekami sporto ir sveikatingumo komplekso pamatų įrengimo darbai, jau yra įrengti 3 priešgaisriniai rezervuarai. Žinoma, norėtųsi kuo sparčiau vykdyti ir kuo greičiau baigti statybos darbus ir biržiečiams, miesto svečiams bei visai sporto bendruomenei atverti naujo, patogaus, modernaus Biržų sporto ir sveikatingumo komplekso duris.

Didžiausias stabdis šiuo metu yra lėšų reikalingų statybos darbams vykdyti trūkumas – ne paslaptis jog pastaruoju metu statybos darbai bei statybinės medžiagos stipriai pabrango. Todėl dedame visas pastangas siekdami gauti papildomą finansavimą ir labai tikimės, jog mums pavyks“, – susitikimo metu kalbėjo Savivaldybės meras.

Taip pat susitikime aptarta sporto infrastruktūros situacija Savivaldybėje, galimybės ją atnaujinti bei plėsti, Biržų rajono savivaldybei atstovaujančių sportininkų ir jų trenerių laimėjimai, pasiekimai bei perspektyvos, svarstytos bendradarbiavimo galimybės Biržuose organizuojant Lietuvos krepšinio federacijos jaunimo rinktinės, vaikų sporto stovyklas ir įgyvendinat kitus projektus.REDAKCIJA REKOMENDUOJA