REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2023 m. Kovo 24 d. 08:45

Biržų mieste – du nauji knygomatai

Biržai

Biržų rajono savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Biržų rajono savivaldybė


262567

Biržų mieste – du nauji knygomatai. Vienas, kurio pavadinimas „Draugoteka“, įrengtas šalia Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos (Rotušės g. 14), kitas – šalia poliklinikos (Vilniaus g. 117).

Kviečiame naudotis šia nauja ir nemokama bibliotekos teikiama paslauga. Tai patogus bekontaktis būdas skolintis bibliotekos leidinius ir juos atsiimti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

Knygomatu gali naudotis visi registruoti bibliotekos skaitytojai. Dar neužsiregistravusiems siūlome tai padaryti internetu: https://ibiblioteka.lt/metis/ arba užsukti į biblioteką.

Skaitytojas, užsisakęs knygą internetu, telefonu ar elektroniniu paštu, gaus SMS žinutę su atsiėmimo kodu, kurį turės įvesti knygomato ekrane.

Ateikite atsiimti knygų tik tada, kai gausite SMS žinutę. Užsakyti leidiniai bus saugomi 72 val. nuo SMS gavimo. Jei per tą laiką neatsiimsite leidinių, jie bus grąžinami į bibliotekos fondus. Knygomatas skirtas tik leidinių atsiėmimui, ne grąžinimui. Leidinius skaitytojai turi grąžinti atnešdami juos į biblioteką.

Detalesnė informacija tel. 8 450 38015, 8 671 69387, el. p. aptarnavimas@birzubiblioteka.lt (Vartotojų aptarnavimo skyrius) arba tel. 8 450 38014, 8 671 69429, el. p. vaiku.skyrius@birzubiblioteka.lt (Vaikų literatūros skyrius).REDAKCIJA REKOMENDUOJA