REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2020 m. Birželio 4 d. 10:24

Benediktas Vanagas sostinės centre sučiupo vagišių

Vilnius

Socialinių tinklų nuotr. / Etaplius.lt fotomontažas

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


133381

Benediktui Vanagui adrenalinas – nesvetimas dalykas. Dažniausiai žinomas lenktynininkas jo paragauja kelyje, tačiau šįryt vyrui teko padėti nuo ilgapirščio nukentėjusioms kavinės darbuotojoms.

„Veiksmas mano tradicinių pusryčių vietoje, Vilniaus centre. Ramiai sau geriant kavą išgirdau padavėjos pagalbos šauksmą. Pasirodo, pilietis įsmuko į pagalbines patalpas bei tikrino ką vertingo reikia „privatizuoti“. Teko pagelbėti.

Merginos pasigedo asmeninių 60 eurų.

„Vagišius“ patyręs, vienu momentu, supratęs, kad „tepti slidžių“ nepavyks pabandė man į švarko kišenę įkišti „sužvejotą“ turinį. Saugokite savo turtą. Atsiras norinčių pasiimti ne savo.

„Krovinys“ perduotas Lietuvos policijai“, – socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė lenktynininkas.

Tai ne pirmas kartas, kai žinomam vyrui tenka padėti teisėsaugai. Gegužės pabaigoje jis sostinės kelyje pastebėjęs galimai neblaivų vairuotoją, padėjo jį pareigūnams sulaikyti.

„Teko „palydėti“ kažkuria forma įkaušusį pilietį per visą miestą, bei telefonu panaviguoti Lietuvos policijai, kol įsitikinome, kad nesusipratėlis aplinkiniams nebekels pavojaus“, – feisbuke istorijos detalėmis tuomet dalijosi lenktynininkas.

Telefonu bendraudamas su pareigūnais B. Vanagas stengėsi suvesti pažeidėją su jį jau pasitinkančiu policijos ekipažu. Planas pavyko, tačiau neblaivus vairuotojas dar bandė nešti kudašių ir nuo pareigūnų. Vis dėlto, gaudynės greitai baigėsi – policija vyrą sulaikė už poros posūkių, daugiabučio kieme.REDAKCIJA REKOMENDUOJA