REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2019 m. Lapkričio 26 d. 15:09

Benediktas Vanagas: „Jaučiuosi nesmagiai, kuomet žmonės aukoja savo pinigus“

Vilnius

Reporteris IngaŠaltinis: Etaplius.lt


108291

Profesionalus lenktyninkas Benediktas Vanagas socialiniuose tinkluose pareiškė padėką savo gerbėjams ir visiems, kurie prisidėjo aukodami lėšas, kad rėmėjų netekusi komanda galėtų dalyvauti Dakare.

Apie finansinę krizę B. Vanagas pranešė prieš penkias dienas, kai sužinojo, kad 9-nerius metus komandą rėmusi įmonė „General Financing“ atsisakė bendradarbiauti.

Gerbėjai suskubo aukoti lėšas sportininkui. Nepraėjus nė savaitei gyventojai sportininkui pervedė 12.617 eurų. Prisidėti nusprendė ir įmonės, kurios Dakaro lenktyninkų komandai skyrė 55 tūkst. eurų.

„Prisipažinsiu: jaučiuosi nesmagiai, kuomet žmonės aukoja savo pinigus. Nesijaučiu gerai todėl, kad yra labiau stokojančių tų lėšų. Suprantu ir tai, kad žmogaus skirti 10 eurų Jam gali būti brangesni nei įmonei išleistų dešimt tūkstančių. Aš turiu rankas ir kojas, nuostabią Komandą, Partnerius. Atsistosime ant kojų. O kai tai įvyks, atiduosime šias lėšas tiems, kam to labiau reikia.“, - socialiniame tinkle skelbė Benediktas Vanagas.

Šiuo metu sportininko komandos biudžete surinkta 67.617 eurų. Lenktyninko teigimu, tai sudaro tik trečdalį reikalingos sumos. Norint dalyvauti Dakaro ralyje ekipažui reikėtų apie 200 tūkstančių eurų.

Kol kas nėra aišku ar komandai pavyks dalyvauti sudėtingiausiose pasaulyje lenktynėse. Techniką išsiųsti dalyviams reikės už penkių dienų, iki to laiko komanda turi surinkti reikiamas lėšas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA