REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kas gero ekranuose?2023 m. Liepos 24 d. 14:03

„Barbės“ ir „Openheimerio“ premjeros Lietuvos kino teatruose žiūrovų skaičių išaugino kartais

Lietuva

Stop kadrai.

Edgaras SavickasŠaltinis: ELTA


273683

Praėjusį savaitgalį įvykusios filmų „Barbė“ ir „Openheimeris“ premjeros į sales pritraukė išskirtinai daug žiūrovų, sako Lietuvos kino teatrų atstovai.

„Šis savaitgalis – pagaliau lietingas ir su lauktais originaliais filmais – sugrąžino žiūrovus į kino teatrus“, – Eltai sakė kino teatrus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose valdančios „Forum Cinemas“ direktorius G. Plytnikas.

Jo teigimu, lyginant su kelių praėjusių savaitgalių skaičiais, žiūrovų buvo tris kartus daugiau.

„Barbė“ surinko 30 proc. daugiau už „Openheimerį“. Tokią proporciją galimai nulėmė ir filmo trukmė (seansų skaičius), nes „Openheimerio“ trukmė 3 val., o „Barbė“ telpa į 2 val.“, – svarstė jis.

G. Plytnikas dar pastebėjo, kad kitą savaitę proporcijos gali pasikeisti.

„Abu filmai išliks intensyvaus dėmesio centre ir prognozuočiau jiems ilgą rodymą didžiuosiuose ekranuose“, – sakė jis.

Savo ruožtu Vilniuje veikiančio „Multikino“ kino teatro rinkodaros vadovas Raimundas Bilinskas nurodė, kad lyginant su prieš tai buvusiu savaitgaliu, lankomumas per „Barbės“ ir „Openheimerio“ premjeras išaugo daugiau nei šešis kartus.

„Tačiau ankstesnį žemą lankomumą lėmė NATO viršūnių susitikimas ir vilniečių atostogos jo metu“, – pastebėjo jis.

Pašnekovas nurodė, kad „Multikino“ populiaresnis buvo „Openheimeris“, bet tik keliais šimtais žiūrovų.

„Jei apibendrinant, abu filmai sulaukė labai panašaus žiūrovų skaičiaus. Ir tai yra sėkmingiausios šių metų premjeros. Lietuva nebuvo išimtis ir pripildė visų kino teatrų sales. Panašūs antplūdžiai buvo tik per „Avataro“ premjerą“, – sakė R. Bilinskas.

Gretos Gerwig režisuotas garsią lėlę ekranizuojantis „Barbė“ ir Christopherio Nolano atominės bombos kūrėjo biografija „Openheimeris“ dėl sutampančios premjerų datos ir temų kontrasto daug dėmesio sulaukė dar prieš filmus pradėjus rodyti kino teatruose.REDAKCIJA REKOMENDUOJA