REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2021 m. Spalio 21 d. 17:30

B. Navickaitė įtūžusi: apskundė P. Gražulį policijai

Vilnius

Asmeninio archyvo / BNS (SCANPIX) nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


191717

Skandalingojo politiko Petro Gražulio dukters motina, Palangos verslininkė Birutė Navickaitė neapsikentusi neatsakingo vyro elgesio įdavė jį policijai. Moteris teigia, kad mažametę dukrą P. Gražulis automobilyje vežioja ne specialioje kėdutėje ir neprisegtą saugos diržu.

B. Navickaitės susirūpinimas suprantamas, kadangi eismo nelaimės atveju pasekmės dėl to gali būti tragiškos. Moteris savo socialinio tinklo Facebook paskyroje pasidalino trumpu vaizdo įrašu, kuriame užfiksuotas atvažiuojantis P. Gražulio automobilis. Viską filmuodama mobiliuoju telefonu, B. Navickaitė prieina prie sustojusios mašinos ir atidaro keleivio dureles. Automobilyje prie vairo sėdi politikas, o mergaitė dūksta ant galinės sėdynės. Vaikas nesėdi tam skirtoje kėdutėje ir net neprisegtas saugos diržu.

Prie šio vaizdo įrašo B. Navickaitė pareiškė, kad toks P. Gražulio elgesys kartojasi nuolat ir jis nekreipia jokio dėmesio į pastabas, kad taip vežioti vaiką labai nesaugu. Moteris dėl to, esą, kreipėsi į įvairias instancijas, tačiau pagalbos nesulaukė. Vaiko teisių apsaugos tarnybos atstovai, pasak B. Navickaitės, apskritai pareiškė, jog tokie klausimai yra ne jų, o policijos reikalas.

Neapsikentusi moteris P. Gražulį apskundė policijai. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunkacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė naujienų portalui 15min.lt patvirtino, kad toks pranešimas iš tiesų gautas ir perduotas Palangos miesto policijos komisariatui.

Kelių eismo taisyklės numato, kad mažesnio nei 135 cm ūgio vaikai automobilyje privalo būti vežami automobilinėje kėdutėje arba ant specialaus paaukštinimo, prisegti tam skirtomis prisegimo sistemomis.REDAKCIJA REKOMENDUOJA