REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2017 m. Birželio 5 d. 15:15

„Ąžuolėlis“ dalyvavo „Adamkiadoje“

Kaunas

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt


5705

2017 m. gegužės 31 d. 12.00 val. Kaune, Stepono Dariaus ir Stasio Girėno sporto centro stadione, vyko 3-oji respublikinė vaikų sporto ir meno šventė „Adamkiada“, renginys skirtas pagerbti jo Ekscelencijos Lietuvos Respublikos Prezidento Valdo Adamkaus pasiektus sportinius laimėjimus ir jo išskirtinį dėmesį Lietuvos sportiniam ir olimpiniam judėjimui. Šioje šventėje taip pat dalyvavo ir Kauno r. Noreikiškių lopšelio – darželio ,,Ąžuolėlis“ komanda.


Foto galerija:

adamkiada-20170605-2.jpg
adamkiada-20170605-3.jpg

"Adamkiada“ prasidėjo nuo iškilmingos dalyvių eisenos Dariaus ir Girėno stadione, grojant maršui. Tuomet visus vaikus, pedagogus ir šventės dalyvius pasveikino šventės organizatoriai, taip pat žodį tarė baigęs kadenciją prezidentas V. Adamkus.

Po iškilmingo šventės atidarymo, visi sportininkai žygiavo į jiems paruoštas starto vietas. ,,Ąžuolėlio’’ dešimties vaikų komanda dalyvavo Olimpinės myliukės bėgime, o keturi vaikai varžėsi trikrepšio turnyre. Vaikus į šventę atlydėjo ir pasiruošti sportinėms rungtims padėjo auklėtoja metodininkė Alė Korolkovienė, plaukimo instruktorius Robertas Tauras ir dietistas Gintaras Gaidelionis.

Linksmai pasportavę, pasivaržę su vaikais iš kitų ugdymo įstaigų buvome pakviesti į apdovanojimų ceremonija. Nei vienas neliko nuskriaustas ir visi šventės dalyviai gavo po atminimo medalį ir gausybę aplodismentų. Kaip tikri sportininkai su apdovanojimais ant kaklo papozavome fotografams ir patraukėme į tribūnas atsipūsti.REDAKCIJA REKOMENDUOJA