REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Nuomonė2018 m. Kovo 19 d. 16:50

Auksinio gyvenimo taisyklės

Šiauliai

Nuotrauka iš Šv. paveikslų.

Stasys PuščiusŠaltinis: Etaplius.lt


31930

Tai yra reporterio nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt neatsako.

Štai prie Seimo Vilniuje susirinko tūkstančiai Lietuvos piliečių. Buvo skanduojami įvairūs šūkiai ir išsireiškimai seimūnų adresu. Didžiulis piliečių nepasitenkinimas mūsų aukščiausia valdžia.

Sekančią dieną po to mitingo įvyko pokalbis su pažįstamais. Taigi užgimė klausimas. Kaip reikėtų gyventi, kad visiems būtų gera? Ir tada aš atsakiau. Gyventi visiems būtų labai gerai, jei bent Seimo nariai laikytųsi "DEŠIMT DIEVO ĮSAKYMŲ". Tie įsakymai egzistuoja jau tūkstančius metų. Iš Šv. istorijos sužinome, kad tų įsakymų plokštę įteikė Mozei pats Dievas.

Praėjo tūkstančiai metų, bet tuos įsakymus dar niekas neištrynė. Bet ar mes laikomės tų dešimt nurodymų? Aš nesu girdėjęs ir matęs nors vieno žmogaus, kuris laikytųsi tų įsakymų. Štai po rinkimų į Seimą, visi Seimo nariai duoda priesaiką. Pasižada laikytis konstitucinių taisyklių uždėję ranką ant Konstitucijos knygos, dauguma prašo Dievo pagalbos.

Bet vos tik praeina visos procedūros, prasideda melagystės, prasideda pinigų įvairūs grobstymai. Ivairūs neteisėti sandoriai. Prasideda tokie dalykai, apie kuriuos net gėda rašyti. Tokie Seimūnų veiksmai supriešina tautą. Atsiranda kerštavimo momentai. Kur matyta, kad Seimo kai kurie nariai sėdasi už vairo turėdami kiek tai promilių alkoholio. Ir visiems meluoja, kad nebuvo išgėrę. Daugybę pavyzdžių galima pririnkti. Eiliniai žmonės, matydami tokius veiksmus ir kai kurie pradeda galvoti, kad visa tai galima.

Pagalvokime, kaip viskas pasikeistų, jeigu Seimo nariai, teisininkai, policininkai laikytųsi tų įsakymų. Jais pradėtų sekti ir valstybės visuomenė. Juk tiek nedaug tereikia, kad gyvenimas būtų toks, kad visiems būtų gerai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA