REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2018 m. Balandžio 16 d. 10:55

Atsakas pasitraukusiems iš socialdemokratų gretų: "Intrigos baigėsi - dirbsime toliau"

Šiauliai

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt


34629

Po praėjusią savaitę spaudoje pasirodžiusio viešo politikų pareiškimo, jog šie, neapsikentę traukiasi iš socialdemokratų partijos gretų, atsaką paruošė ir likę partijos nariai. Neva nariams pasitraukus baigsis intrigos. Pateikiame likusių partijoje narių nuomonę:

Taip pat skaitykite: Šiaulių socialdemokratų gretos retėja

Vakar su skambiais lozungais ir buvusius bičiulius žeminančiais išsireiškimais socialiniuose tinkluose bei žiniasklaidos priemonėse LSDP Šiaulių miesto skyrių paliko buvęs šio skyriaus narys ponas Arvydas Mockus. Kartu su šiuo ponu skyrių paliko net trys dešimtys beveik iš septynių šimtų skyriaus narių. Kad skambūs lozungai sklistų ne tik iš pono A. Mockaus lūpų, skubame tikslinti informaciją.

Dar 2011 m. tuometinės Šiaulių miesto savivaldybės tarybos narių daugumai kategoriškai nesutikus pritarti pono A. Mockaus kandidatūrai į Šiaulių m. savivaldybės merus ir paprašius šį kandidatą pakeisti kitu savivaldybės tarybos nariu socialdemokratu, prasidėjo A. Mockaus karas su Šiaulių miesto skyriaus bičiuliais. Deja, karas vyko ne idėjomis ir darbu, o intrigomis, bičiulių šmeižimu, nuolatiniu nepasitenkinimu, kaltų dėl jo nesėkmių ieškojimu.

Suprasdamas, kad skyriuje palaikymo neturi, 2016 m. vykusių rinkimų į LR Seimą metu, A. Mockus siūlėsi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai bei Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžiui tapti šių partijų nariu, kad tik sulauktų palaikymo rinkimuose.

Ponas A. Mockus neteikė jokių pasiūlymų, nedalyvavo skyriaus veikloje, nors buvo išrinktas į LSDP Tarybą, ignoravo ir Lietuvos socialdemokratų partijos renginius, matyt, dėl šios priežasties nė viena iš 34 skyriaus partijos grupių A. Mockaus kandidatūros nepasiūlė į 2019 m. vyksiančius rinkimus į Šiaulių miesto savivaldybės merus.

Kad ir kaip ponui A. Mockui norėjosi išeinant „garsiai trinktelėti durimis“, t. y. parodyti, kad kartu su juo išeina ir grupė skyriaus narių, bet ir čia jam teks smarkiai nusivilti. Keletas jo pateiktame sąraše įrašytų asmenų jau seniai iš Socialdemokratų partijos išstoję, vienas niekada nebuvęs įrašytas į Socialdemokratų partijos narių sąrašus, o apie dvidešimt asmenų – tik statistiniai skyriaus vienetai. Šie asmenys nedalyvavo skyriaus veikloje, nemokėjo nario mokesčio ir artimiausiu metu skyriaus Finansų komisijos siūlymu būtų pašalinti iš partijos. Bet juk geriau laiku „pasipustyti padus“.

Be abejo, visada gaila netekti skyriaus narių, bet šiuo atveju LSDP Šiaulių miesto skyrius su didžiausiu džiaugsmu dovanoja šią nuostabią dovaną pono A. Mockaus asmenyje tai partijai ar judėjimui, kuri pasirengusi ją gauti.

LSDP Šiaulių miesto skyriusREDAKCIJA REKOMENDUOJA