REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Spalio 3 d. 14:53

Aptartos investicijų pritraukimo į Joniškio rajoną galimybės

Šiauliai

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


101662

Joniškio savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė lankėsi Panevėžyje veikiančioje tarptautinėje baldų ir porolono gamykloje UAB „Dominari“. Apsilankymo metu susitikta ir bendrauta su UAB „Dominari“ įmonių grupės vadovu Eugenijumi Gvalda ir vienoje iš grupės įmonių dirbančiu gerai žinomu joniškiečiu Stanislovu Poliaku.

Susitikimo metu diskutuota dėl investicijų pritraukimo į Joniškio rajoną.

Susitikimo metu apžiūrėtos bendrovės gamybinės ir administracinės patalpos, kurios apjungtos į bendrą erdvę. UAB „Dominari“ atstovai džiaugėsi, kad toks patalpų išplanavimas suteikia galimybę nuolat stebėti įmonėje vykstantį gamybos procesą. Su minėtos įmonės atstovais aptarta galimybė ateityje plėsti verslą Joniškyje.

„Joniškis investuotojams patrauklus, kadangi turime Joniškio žemės ūkio mokyklą, kuri pagal įmonės išsakytą poreikį galėtų rengti atitinkamos kvalifikacijos specialistus.“ – kalbėjo savivaldybės meras Vitalijus Gailius. Jis pažymėjo, kad investicijos Joniškyje yra labai laukiamos ir savivaldybė ieškos galimų sprendimų bendrovės verslo plėtrai.

Susitikimo metu buvo sutarta artimiausiu metu organizuoti Žemės ūkio mokyklos, Joniškio rajono savivaldybės ir UAB „Dominari“ atstovų susitikimą, kurio tikslas – aptarti specialistų rengimo perspektyvas ir tęsti pardėtas diskusijas dėl bendrovės verslo plėtros Joniškio rajone.

UAB „Dominari“ įkurta 2010 metais. Įmonė šiuo metu gamybinę veiklą vykdo ne tik Panevėžyje, bet Kaune ir Kupiškyje. Visos Lietuvos mastu bendrovėje dirba virš 1600 darbuotojų. Įmonė yra viena sparčiausiai augančių, besiplečiančių baldų gamintojų ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Rytų Europoje.

Joniškio rajono savivaldybės administracijos informacijaREDAKCIJA REKOMENDUOJA