REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Gruodžio 12 d. 15:11

Apdovanotas Palangos kurorto muziejaus projektas

Palanga

Etaplius.ltŠaltinis: Palangos savivaldybės inf.


286252

Gruodžio 7-ąją Vilniaus rotušėje vyko iškilmingas Interreg V-A Latvija–Lietuva bendradarbiavimo per sieną 2014–2020 metų programos baigiamasis renginys. Jo metu iš 132 projektų atrinkta ir apdovanota dvylika geriausiųjų. Palangos kurorto muziejaus ir Pavilostos savivaldybės projektas „Palanga. Pavilosta. Jūros įkvėpta istorija“ nominuotas geriausiu Kuržemės regione. Renginyje dalyvavo projekto įgyvendintojos iš Lietuvos ir Latvijos: Palangos kurorto muziejaus direktorė Virginija Paluckienė ir vyriausioji buhalterė Lina Sebeckienė, Pavilostos kraštotyros muziejaus direktorė Irina Kurčanova bei buvusi Pavilostos savivaldybės projektų vadovė Vizma Gegere.

Tarptautinis projektas „Palanga. Pavilosta. Jūros įkvėpta istorija“ buvo įgyvendinamas 2017–2020 m. Jo metu Palangos kurorto ir Pavilostos kraštotyros muziejuose įrengtos naujos interaktyvios istorijos ekspozicijos. Taip pat vykdytos ir kitos, dviejų miestų bendradarbiavimą bei kultūros paveldo populiarinimą, skatinančios veiklos: sukurta mobili programėlė, rengti konkursai, parodos, mokymai, išleistas leidinys, brošiūros.

Trejus metus vykdytos projekto veiklos suartino projekto partnerius, tad net ir pasibaigus projektui, bendradarbiavimas tęsiasi, mąstoma apie bendrus ateities planus, o įteiktas apdovanojimas – malonus įdėtų didelių pastangų ir darbo įvertinimas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA