REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Dakaras 20182018 m. Sausio 7 d. 20:50

Antrajame Dakaro ralio etape B. Vanagas nukrito nuo kopos

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


25478

Antrajame Dakaro ralio etape sekmadienį „General Financing team Pitlane“ ekipažas - Benediktas Vanagas ir Sebastianas Rozwadowskis - nukrito nuo kopos.

Į pagalbą suskubo netoliese užklimpęs Vaidoto Žalos ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas. Atvertę „Black Hawk“, jie tęsė savo varžybas.

„Šiandien labai sunkus greičio ruožas, daug kopų, daug navigacijos ir panašu, kad sunku buvo visiems. Pirmasis trečdalis ėjosi labai gerai, yrėmės į priekį. Pasivijom Vaidą su Sauliumi, kurie buvo užstrigę ir turbūt už 100 metrų nuo jų nukritom nuo kopos“,- pasakojo B. Vanagas.

Nepaisant nesėkmės, automobilis buvo apgadintas nedaug - sudužo tik priekinis stiklas, tad komanda tęsė savo kelionę link finišo. Dėl pablogėjusio matomumo, ekipažas klydo toliau, kol buvo priimtas sprendimas sustoti, pašalinti stiklą ir greičio ruožą tęsti su apsauginiais akiniais. Stiklo šalinimo metu B. Vanagas susipjaustė pirštą ir bivaką pasiekė kraujuotu kombinezonu, tačiau šio įvykio nesureikšmino.

Paklaustas, ką galvoja apie pirmadienį, pilotas buvo atviras: „Nežinau, dar žiūrėsim. Čia dabar panašu, kad kiekvieną dieną reikia išgyventi“.

Etapą laimėjo prancūzas Cyrilas Despres („Peugeot“). Jis 267 km greičio ruožą įveikė per 2 val. 56 min. 51 sek.

Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis („Toyota“), preliminariais duomenimis, užėmė 19-ąją vietą, o Vaidoto Žalos su Sauliaus Jurgelėno ekipažas („Toyota“) - 27-ąją.

Pirmadienį Dakaro dalyvių laukia ne ką lengvesnis etapas. Beveik tris šimtus kilometrų truksianti atkarpa organizatorių pavadinta dvejopai: senų bekelės vilkų žaidimų aikštele ir tuo pačiu naujokų vilčių žlugdytoju. Didesnę distancijos dalį sudarančios kopos netik vargins, bet ir vers laikytis atsargos.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA