REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Koronavirusas2020 m. Lapkričio 4 d. 20:20

Koronavirusą įveikęs A. Tapinas: prisimenant visus kaulų laužymus, skausmus ir silpnumą, tai nebuvo pasivaikščiojimas parke

Vilnius

Andrius Tapinas © Dmitrijus Radlinskas, Alfa.lt

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


152952

Žinomas žurnalistas ir visuomenininkas Andrius Tapinas prieš porą savaičių prenešė susirgęs koronavirusu. Trečiadienio vakarą A. Tapinas socialiniame tinkle Facebook paskelbė džiugesnę žinią - klastingą infekciją jam pavyko nugalėti.

Tačiau savijauta, pasak A. Tapino, vis dar nėra tokia gera, kokia buvo prieš ligą, kamuoja galvos skausmas, silpnumas ir nuovargis.

„Virusas pasitraukė. Iš lėto, nenoromis, vis primindamas apie save galvos skausmais, silpnumu ir nuolatiniu nuovargiu. Bet pasitraukė ir gydytojas šiandien konstatavo, kad po beveik dviejų savaičių galiu atsisveikinti su šituo nekviestu svečiu.

Niekuo labai gudriu nesigydžiau - lovos režimas, daug skysčių, vitaminai C ir D, maistingos sriubos ir paracetamolis, kai jau galvoje pradėdavo daužyti kūjai.

Dabar galiu konstatuoti, kad turėjau vieną lengviausių Covido formų ir prisimenant visus kaulų laužymus, galvos ir akių skausmus, silpnumą, tai nebuvo pasivaikščiojimas parke. Galiu tik įsivaizduoti, kaip atrodo vidutinė ar sunki viruso forma, tad visiems, įklimpusiems giliau, stiprybės ir sveikatos“, – linki A. Tapinas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA