REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Spalio 22 d. 13:19

Alytaus meras N. Cesiulis: „Nesuprantu, kas vyksta“

Alytus

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


104036

Antradienį priešpiet ugniagesiai pranešė, kad gaisro Alytaus Pramonės rajone gesinimo darbai baigti – telieka sutvarkyti aplinką ir likviduoti gaisro padarinius. Tačiau socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodė miesto mero Nerijaus Cesiulio pareiškimas – esą jis nesupranta, kas vyksta, mat stovėdamas gaisravietėje degimo pabaigos nemato.

Skaitykite daugiau: Oficialu: ugniagesiai baigė gesinti gaisrą Alytuje

Alytaus meras savo oficialioje „Facebook“ paskyroje rašo:

„Alytiškiai, aš nesuprantu, kas vyksta. Prašau, paaiškinkite man. 11:17 val. Vidaus reikalų ministerija visai Lietuvai pareiškia, kad viskas – gaisras užgesintas, reikia tik šiukšles susitvarkyti. Stoviu aš su vyrais gaisravietėje ir nesuprantu, ar mums jau važiuoti namo? Foto darytos 12:30 val.

Taip, to, kas buvo visą savaitę – nebėra. Bet yra labai aktyvus padangų smilkimas, kuris tikrai bus šiandien ir dar tikrai bus rytoj. Ir čia vyrai pila vandenį ir dar pils pora dienų nonstop, technika dirba gražu žiūrėti, nes kitaip viskas vėl iš pradžių.

Alytaus gaisras užgesintas tik Vilniuje. Su tuo ir sveikinu.“

Primename, kad spalio 16-osios naktį Alytaus miesto padangų perdirbimo įmonėje „Ekologistika“ kilo gaisras, degė apie 2 tūkst. kvadratinių metrų ploto sandėliai, kuriuose laikomos naudotos padangos. Gaisrą gesino ugniagesių pajėgos iš Alytaus, Kauno, Lazdijų, Vilniaus, Varėnos ir Marijampolės.

VRM antradienį pranešė, kad, ugniagesiams pranešus apie baigtą gesinti gaisrą, turėtų būti pradėtas gaisro padarinių likvidavimas – išvežamos atliekos, tvarkoma teritorija.

„Gaisro židinys buvo lokalizuotas penktadienį, šiandien galime pasakyti, kad gaisro gesinimas yra baigtas, o darbai, kurie vykdomi dabar, – tai gaisravietės tvarkymas. Ugniagesiai perpila ir aušina liekanas“, – pranešime teigė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kanapickas.

Nuo antradienio turi būti išvežamos atliekos iš gaisravietės, skelbė VRM.

„Kalbėjome su Ekonomikos ir inovacijų bei Aplinkos ministerijų vadovais, paprašėme pagalbos dėl atliekų išvežimo. Šiandien į gaisro vietą nuvyko valstybinės įmonės „Toksika“ atstovai, kurie įvertins situaciją“, – sakė vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.REDAKCIJA REKOMENDUOJA