REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2024 m. Kovo 27 d. 16:41

Advokatas I. Vėgėlė surinko reikiamus parašus dalyvauti prezidento rinkimuose

Lietuva

Žygimanto Gedvilos (ELTA) nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


296303

Prezidento posto siekti ketinantis advokatas Ignas Vėgėlė surinko reikiamus parašus dalyvauti šalies vadovo rinkimuose. Trečiadienį už šį pretendentą į šalies vadovus rinkėjo puslapyje pasirašė virš 20 tūkst. asmenų.

Trečiadienį surinktus parašus Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) pristatė Darbo partijos kandidatas Andrius Mazuronis, bei į šalies vadovus pretenduojantis Remigijus Žemaitaitis.

Kaip praneša VRK, I. Vėgėlė bei jo konkurentai: Dainius Žalimas, Aurelijus Veryga, Gintautas Kniukšta, Eduardas Vaitkus ir Valdas Tutkus surinktus parašus VRK pateiks ketvirtadienį.

Į šalies vadovus nusitaikiusi premjerė Ingrida Šimonytė bei antrosios kadencijos siekiantis dabartinis prezidentas Gitanas Nausėda parašus jau pristatė.

ELTA primena, kad pretendentai į prezidentus iki kovo 28 d. turės surinkti nemažiau kaip 20 tūkst. parašų. Tą jie galės daryti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu.

Vėliau VRK šiuos parašus kartu su kandidatų pareiškiniuose dokumentuose nurodyta informacija patikrins ir priims sprendimus registruoti kandidatus dalyvauti rinkimuose. Tai turės įvykti ne vėliau kaip balandžio 11 d.

Lietuvos prezidento rinkimai vyks 2024 metų gegužės 12 dieną.REDAKCIJA REKOMENDUOJA