REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2019 m. Sausio 30 d. 16:09

A. Tapinas ir R. Tapinienė pasuko skirtingais keliais?

Vilnius

Dmitrijaus Radlinsko / Alfa.lt nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


69866

Socialinių tinklų sekėjams pro akis nepraslydo keista detalė A. Tapino paskyroje: žurnalistas ir žinomas laidų vedėjas „Facebook“ puslapyje skelbia, kad yra „vienišas“. Pats laidų vedėjas šia tema kalbėti kol kas atsisako – neneigia, bet ir nepatvirtina, kad jo ir „Infodienos“ vedėjos Rasos Tapinienės santuoką yra ištikusi krizė.

Ar žymi šalies pora suka skirtingais keliais, šiuo metu A. Tapinas atsisako komentuoti: „Kas mato, tas mato. Žinokit, tikrai nekomentuoju asmeninių dalykų – nei gerų, nei blogų, nei neutralių“, – 15min sakė žurnalistas.

Anksčiau žinomas vyras apie jo ir R. Tapinienės santykius buvo pateikęs atvirą interviu. Tuo metu „Vakarų eksprese“ žurnalistas dalijosi prisiminimais ir mintimis, kaip jie susipažino su žmona ir kaip darbo santykius sugebėjo suderinti su asmeniniais. Žurnalistas tuomet teigė, kad santuokoje niekuomet nebuvo nei konkurentas, nei padėjėjas savo antrai pusei: „Mes nei konkuruojame, nei padedame, mes net nekalbame apie darbą namuose. Turime labai daug kitų veiklų, kitų reikalų ir pokalbių temų.“

36.jpg

alfalt-logo-skaidrus.pngREDAKCIJA REKOMENDUOJA