REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2024 m. Sausio 31 d. 11:41

A. Paulauskas nekandidatuos į prezidento postą: siūlys partijai remti I. Vėgelę

Lietuva

BNS Fotobanko nuotr.

Etaplius.LTŠaltinis: ELTA


290599

Laikinai partijos „Laisvė ir Teisingumas“ pirmininko pareigas einantis Artūras Paulauskas apsisprendė nedalyvauti rinkimuose į prezidento postą. Kaip skelbiama partijos pranešime žiniasklaidai, šį šeštadienį vyksiančiame partijos suvažiavime jis siūlys šalies vadovo rinkimuose partijai remti teisininką Igną Vėgėlę.

„Esu labai dėkingas partijos bičiuliams už pasitikėjimą, tačiau po ilgų svarstymų apsisprendžiau prezidento rinkimuose nedalyvauti“, – sako A. Paulauskas.

„Lietuvos valstybės gyvenimui reikia grąžinti žmonių pasitikėjimą savo valstybe ir valdžia. Manau, kad Igno Vėgėlės teisinės žinios ir kompetencija žmogaus teisių srityje padės atkurti teisės viršenybę ir politinės sistemos stabilumą, kurį pastaruoju metu buvome praradę“, – teigė laikinas partijos pirmininkas.

Nurodoma, jog vasario 3 d. Vilniuje vyks partijos suvažiavimas, kurio metu bus renkamas partijos pirmininkas, tvirtinami rinkimų programos metmenys, bus apsispręsta dėl paramos kandidatui į prezidentus I. Vėgėlei.

ELTA primena, kad A. Paulauską kandidatu prezidento rinkimuose „Laisvė ir teisingumas“ iškėlė praėjusių metų gruodžio pradžioje – tai nutarė politinės jėgos valdyba.REDAKCIJA REKOMENDUOJA