REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2019 m. Balandžio 30 d. 11:59

A. Grigorian - geriausia pasaulio operos solistė

Vilnius

Augusto Didžgalvio, wikipedia nuotr.

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt


81953

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino operos solistę Asmik Grigorian pelnius Tarptautinį operos apdovanojimą – geriausios metų operos solistės pripažinimą.

Pasak šalies vadovės, Lietuva didžiuojasi, turėdama tokio didelio talento menininkę ir kartu su ja džiaugiasi šiuo laimėjimu.

„Tarp daugybės puikių operos atlikėjų Jūsų talentas ir meistriškumas spindi ypatingai. Iš tėvų paveldėtą balso dovaną Jūs pakylėjote į didžiausią aukštumą. Ir toliau puoselėkite savo išskirtinį talentą, dovanodama žmonėms nuostabius susitikimus su muzika ir opera“, - rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė A. Grigorian palinkėjo naujų, didelių, jos vertų vaidmenų, geriausių scenų ir klausytojų ovacijų.

Sveikino ir S. Skvernelis

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis taip pat sveikino Asmik Grigorian tapus metų operos soliste tarptautiniuose Operos apdovanojimuose.

„Galima drąsiai teigti, kad A. Grigorian – pasaulinė operos garsenybė. Džiaugiamės, kad išskirtiniai solistės pasiekimai scenoje buvo įvertinti vienuose iš prestižiškiausių operos apdovanojimų pasaulyje. Nuoširdžiai sveikinu Asmin Grigorian ir visus, lydėjusius ją iki šio pripažinimo bei linkiu neblėstančios energijos toliau dovanojant savo talentą Lietuvos ir viso pasaulio muzikos gerbėjams“, - sako Vyriausybės vadovas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA