REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2024 m. Vasario 13 d. 19:47

5 idėjos, kaip nustebinti mylimąjį Valentino dienos proga

Lietuva

Pexels.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


291418

Valentino diena – puiki proga parodyti mylimam žmogui, koks jis yra ypatingas. Visai nebūtina pirkti brangių dovanų, tereikia pasitelkti fantaziją ir jūsų antra pusė bus sužavėta. Štai penkios idėjos, kaip nustebinti mylimąjį per Valentino dieną.

1. Paruoškite šventinę vakarienę

Nudžiuginkite mylimąjį ypatinga Valentino dienos vakariene. Tai gali būti patiekalas, kurį jis labai mėgsta, o gal kažkas egzotiško ir dar neragauto. Nenorite plušti virtuvėje? Visai nebūtina gaminti kažko įmantraus, galite tiesiog sužaisti emocijomis, pavyzdžiui, pagaminti patiekalą, kurį valgėte per pirmą pasimatymą, kelionę ar pan. Pasitelkite sentimentus, uždekite keletą žvakių ir jūsų vakarienė bus tobula.

2. Leiskitės į kelionę po jūsų bendrą praeitį

Sukurk Valentino dienos maršrutą, kuris suteiks galimybę aplankyti jūsų porai svarbias vietas. Apsilankykite vietose, kur susipažinote, pirmą kartą pasibučiavote, ar praleidote ypatingus momentus. Prisiminkite širdžiai mielus laikus, pabūkite dviese ir pasijusite vėl kaip santykių pradžioje!

3. Parašykite romantišką laišką

Retai sakote, kad mylite? Valentino diena – puiki proga išsakyti savo jausmus. Parašykite mylimajam laišką ar žinutę, išreiškite visus savo jausmus, padėkokite už viską, ką jis dėl jūsų daro. Tai gali būti ranka parašytas laiškas, specialiai sudėliota žinutė, netgi garso ar vaizdo įrašas, kurį galėsite ateityje drauge pasižiūrėti.

4. Dovanokite nepamirštamą masažą

Švelnūs prisilietimai, intymus laikas drauge stiprina santykius ir kursto jausmų ugnį. Nustebinkite mylimąjį jausmingu masažu. Pasiruoškite tam iš anksto: sukurkite jaukią kambario atmosferą, uždekite keletą žvakių, įsigykite svaigaus aromato kūno aliejaus ir priverskite mylimąjį pamiršti viską aplinkui.

5. Pažaiskite žaidimą apie jūsų santykius

Pažaiskite žaidimą, kuris leistų jums prisiminti įdomias ar juokingas akimirkas iš jūsų santykių praeities. Žaidimą susikurkite patys arba pasinaudokite internete esančiais klausimais apie santykius. Toks žaidimas ne tik primins gražius momentus, bet ir sustiprins jūsų ryšį. Iš anksto apgalvokite ir prizą, kuris laukia nugalėtojo. Pikantiška staigmenėlė tik pakurstytų azartą.REDAKCIJA REKOMENDUOJA