REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2024 m. Vasario 13 d. 21:18

3 Zodiako ženklai, turintys stipriausią intuiciją: nuojauta jų neapgauna beveik niekada

Lietuva

Pixabay.com nuotr.

EtapliusŠaltinis: Etaplius.LT


291044

Ar kada jautėte, kad geriau kažkur nekeliauti, nes gali nutikti nelaimė? O gal esate atšaukę susitikimą ar pasimatymą, nes nujautėte, jog jis bus nenusisekęs? Bendraudami su iš pirmo žvilgsnio itin maloniu žmogumi jaučiate, kad nors jis šypsosi, iš tiesų turi slaptų kėslų?

Daugelis iš mūsų retkarčiais sulaukiame tokių nuojautų, tačiau jos ne visada pasitvirtina. Tačiau astrologai sako, jog kai kurie Zodiako ženklai apdovanoti aštresne intuicija už kitus.

Štai 3 ženklai, kurių nuojauta neapgauna beveik niekada.

Ožiaragis

Ožiaragiai gerai jaučia situacijas. Jų nuojauta ir intuicija nukreipia juos teisingu keliu. Jie dažnai pasitiki savo intuicija ir atitinkamai priima sprendimus. Dažniausiai tie sprendimai būna vaisingi ir naudingi.

Dvyniai

Dvyniai ne visada pasitiki savo intuicija, tačiau dažniausiai ji būna teisinga. Jų nuojauta yra itin galinga. Tačiau Dvyniai yra praktiški ir jiems labiau patinka ieškoti logikos, todėl dažniau stengiasi vadovautis savo protu, o ne nuojauta.

Šaulys

Šaulys yra labai intuityvus. Jei tik leidžia sau vadovautis vidine nuojauta, jis beveik niekada neklysta. Kaip ir Dvyniai, Šauliai kartais stengiasi slopinti intuiciją ir vadovautis racionaliu protu. Tačiau jei Šaulys lavins savo vidinę nuojautą, jis gali tapti kone aiškiaregiu.REDAKCIJA REKOMENDUOJA