REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2023 m. Rugpjūčio 25 d. 19:03

3 ištikimiausi Zodiako ženklai, kurie niekada neišduotų savo antrosios pusės

Vilnius

pixabay.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


276193

Ne visi Zodiako ženklų atstovai gali pasigirti ištikimybės bruožu. Tačiau yra keletas, kuriems ši savybė yra būdinga. Susipažinkite su ištikimiausiais Zodiako ženklais.

MERGELĖ

Šio Zodiako ženklo atstovai – kuopštūs ne tik darbe, savo kasdienybėje, bet ir santykiuose. Begalinis jų noras viską atlikti teisingai, niekada neleistų jiems nuklysti į kairę. Mergelės ženklo atstovai per daug bijotų būti sučiupti, kad to imtųsi. Nederėtų pamiršti ir to, kad, paprastai, šio ženklo atstovai būna be galo užimti žmonės, todėl meilužiams atrasti laiko tiesiog būtų sudėtinga.

Mergelės santykiuose yra išskirtinai išrankios. Žmonės, gimę po šiuo ženklu, antrosios pusės dažniausiai ieško gana ilgai, todėl staigus posūkis į kitus santykius jiems būtų pernelyg komplikuotas.

VĖŽYS

Jeigu Vėžio poreikiai patenkinti, ypač emociniai, jam tikrai neprireiks jokio kito asmens šalia, jis bus visiškai patenkintas turimais santykiais. Vėžiai yra linkę savintis žmones ir prisirišti prie jų, todėl jie yra vieni ištikimiausių Zodiako ženklų.

Žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu, yra būtinas pastovumas ir ramybė, tad neištikimybės pinklės ar dvigubi santykiai išvestų juos iš proto. Jeigu jūsų antroji pusė yra būtent Vėžys, galite būti ramūs.

SKORPIONAS

Jeigu kada nors bandėte prisijaukinti Skorpioną, žinote, koks tai sudėtingas procesas. Šio ženklo atstovai į žmonės žiūri įtariai ir per didžiulį padidinamąjį stiklą. Bet koks asmuo, atsidūręs jų radare, išsyk kelia nepasitikėjimą. Skorpionai nelinkę megzti santykių, jeigu yra kažkam įsipareigoję. Paprastai, jie meistriškai išsisuka iš flirto atspalvį galinčių turėti situacijų.

Tiesa, nereikėtų pamiršti, kad Skorpionai to paties reikalauja ir iš savo antorios pusės. Kitaip tariant, ką Skorpionui suteikti, tas, tikėtina, tau grįš atgal.REDAKCIJA REKOMENDUOJA