REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 26 d. 14:02

100-ojo jubiliejaus proga pasveikinta Otilija Misienė

Pakruojis

Etaplius.ltŠaltinis: Pakruojo rajono savivaldybės inf.


296125

Gausiais draugų, artimųjų ir šeimos linkėjimais kovo 25 dieną savo 100-ąjį gimtadienį minėjo pakruojietė Otilija Misienė.

Ypatingos dienos proga pasveikinti jubiliatę atvyko ne tik šeimos nariai bei artimiausi draugai, tačiau drauge nuoširdžius linkėjimus skyrė ir Pakruojo rajono savivaldybės vadovai – meras Saulius Margis, vicemerė Simona Lipskytė, Pakruojo seniūnas Svajūnas Miknevičius. Meras S. Margis gerbiamai Otilijai linkėjo visada šypsotis, džiaugtis gyvenimo akimirkomis ir mėgautis artimųjų dėmesiu bei meile. Jis taip pat juokavo, kad šį gražų jubiliejų O. Misienė turi švęsti visus metus, o pasitinkant 101-ąjį gimtadienį kitais metais vėl susitiksime drauge.

Otilija Misienė – ilgametė Pakruojo krašto gyventoja. Paklausus kokia jos ilgaamžiškumo paslaptis jubiliatė nusišypsojo ir atsakė, kad reikia mylėti save, valgyti viską ir džiaugtis gyvenimu, bei niekada nelaikyti pykčio. O. Misienė visą gyvenimą dirbo valstybės tarnautojos darbą, todėl su pasveikinti atvykusiu meru S. Margiu turėjo tikrai nemažai bendros kalbos, o gimtadienį drauge šventusios jubiliatės kaimynės išdavė paslaptį, kad Otilija net ir šiandien domisi visomis Pakruojo rajono naujienomis bei aktualijomis.REDAKCIJA REKOMENDUOJA