Angle down Atgal

Žvairaakis katinas padeda rinkti lėšų gyvūnų prieglaudai

Mielas katinas vardu Belarus (liet. Baltarusis) turėjo šiek tiek laiko praleisti prieglaudoje, kol surado jaukius nuolatinius namus. Gyvendamas su mylinčia „mama“ Rachel, jis mėgaujasi laimingomis dienomis, tačiau kartu padeda prieglaudoje likusiems beglobiams surinkti pinigų ir gyventi geriau. Kaip?

Šis žavus katinėlis turi išskirtinį žvilgsnį – jo akys žvairos, bet tai joks ne trūkumas. Pažiūrėkite, kaip ypatingai žvelgia jo akytės!

Rachel iš gyvūnų prieglaudos San Franciske jį pasiėmė 2018 metais. Nuo tada ištikimasis draugas šeimininkę sekioja visur: nuo virtuvės iki tualeto. „Su Belarus namuose nėra jokio privatumo“, – sakė Rachel. Jų istorija tik įrodo, kad išvaizdos trūkumai meilei įtakos neturi...

Moteris savo ir išskirtinio augintinio kasdienybės akimirkomis dalijasi socialiniuose tinkluose, kuriuose jų gyvenimą stebi nemažai žmonių iš viso pasaulio. Vien instagrame jų paskyra turi daugiau nei 250 000 sekėjų.

Tačiau kaip šis katinas padeda buvusiems likimo draugams? Jo išskirtinumas tapo dideliu privalumu. Belarus veidas puikuojasi ant įvairių prekių, kurių galima įsigyti specialiame tinklalapyje. Už prekes gauti pinigai atitenka gyvūnų prieglaudoje likusiems ir šeimininkų vis dar besitikintiems šunims ir katėms.

Parengta pagal Brightside.me

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite