Angle down Atgal

Žuvų aukcioną siūloma parduoti už beveik 2 mln. eurų

UAB Klaipėdos žuvininkystės produktų aukciono bankroto administratorius Arvydas Batutis sako, kad aukciono likimas netrukus bus aiškesnis, nes apie liepos vidurį vykstančiame kreditorių susirinkime bus patvirtinta pradinė jo pardavimo kaina. Bendrovės skolą jos kreditoriai jau patvirtino.

Klaipėdos žuvininkystės produktų aukciono bankrotas paskelbtas šiemet. A. Batutis,vykdantis bankroto procedūras, yra sakęs, kad parduoti pastatą ir įrenginius kartu buvo sunku, nes potencialius pirkėjus glumino tai, kad kurį laiką nebuvo žinoma bendrovės skola. Ji jau apskaičiuota - 731 tūkst. eurų. Tokią sumą patvirtino kreditoriai.

Pasak A. Batučio, potencialus pirkėjas iš Europos, su kuriuo vedamos derybos, kantriai laukia, kol bus nustatyta objekto pardavimo kaina.

Bankroto administratorius vis dar nusiteikęs optimistiškai. Jis vis dar tikisi, kad žuvų aukciono bankrotas baigsis be likvidacijos, t. y. bus surastas pirkėjas, kuris pirks kartu ir pastatą, ir įrenginius, ir nereikės turto pardavinėti atskirai. „O kas man belieka“, - juokavo A. Batutis.

Siūloma viso bendrovės turimo turto, turint omenyje ir pastatą, ir įrangą, pradinė kaina - 1 mln. 854 tūkst. eurų. Administratorius tikisi, kad kreditoriai jai pritars. Paklaustas, o kas bus, jeigu už tokią kainą neatsiras pirkėjo, A. Batutis atsakė, kad, ko gero, ji bus mažinama.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite