Angle down Atgal

Žuvo „YouTube“ žvaigždė E. Hartridge: tai pirmas toks autoįvykis Didžiojoje Britanijoje

Penktadienį sunkvežimiui susidūrus su elektriniu paspirtuku žuvo „Youtube“ žvaigždė Emily Hartridge. Tai pirmoji el. paspirtuko avarija D. Britanijoje, per kurią žuvo žmogus.

Moters instagramo paskyroje buvo paviešintas oficialus pranešimas apie tragišką įvykį:

„Sveiki visi. Tai yra siaubingas dalykas, kurį reikia pranešti per „Instagram“, tačiau mes žinome, kad dauguma iš Jūsų šiandien tikėjotės pamatyti Emily ir tai yra vienintelis būdas, kuriuo būtų galima susisiekti su visais. Emily vakar pateko į eismo įvykį ir mirė. Visi ją mylėjome ir niekada jos nepamiršime. Ji paveikė begalę žmonių, sunku įsivaizduoti, kaip teks būti be jos. Ji buvo labai ypatinga asmenybė“, – skelbiama įraše.

Dienraštis „The Guardian“ nustatė, jog tai tikrai buvo minėta E. Hartridge ir pranešė, jog tai pirmoji tokia avarija D. Britaninoje. Dar nebuvo nei vienos avarijos, į kurią būtų patekęs el. paspirtukas.

„Youtube“ moteris pradėjo naudotis prieš septynerius metus ir išgarsėjo kaip nuomonės formuotoja („influencerė“). E. Hartridge sulaukdavo įspūdingo skaičiaus vaizdo įrašų peržiūrų. Moteris išgarsėjo dėl kas savaitę skelbtų vaizdo įrašų pavadinimu „10 Reasons Why…“, kuriuose E. Hartridge palietė daug įvairių temų - santykiai, gyvenimas, meilė ir kt.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite