Angle down Atgal

Žuvies parduotuvė – vėl jūsų paslaugoms

Gera žinia žuvies mėgėjams – Šiauliuose, Tilžės g. (priešais Valstybinį Šiaulių dramos teatrą), vėl duris atvėrė žuvies parduotuvė. Dėl Tilžės g.remonto parduotuvė buvo užsidariusi, tačiau dabar joje vėl prekiaujama UAB „Norvelita“ produkcija.

UAB „Norvelita“ – viena stambiausių ir žinomiausių žuvų perdirbimo įmonių šalyje. Didžiąją dalį įmonės produkcijos sudaro lašišų gaminiai, todėl čia galima įsigyti pačių įvairiausių šios rūšies žuvies produktų: nuo mums įprastos šviežios lašišų filė arba karštai rūkytų lašišų nugarkaulių iki karštai rūkytų atlantinių lašišų dešrelių arba dešros, kurios ragavo tikrai ne kiekvienas. O šio sezono naujiena – šaltai rūkyta laukinė lašiša.

Parduotuvėje taip pat galima įsigyti kitų žuvies rūšių bei gaminių: šaldytų lydekų, mažaakių šamų, tilapijų, rudagalvių menkių, karštai rūkytų skraidkalmarių, skumbrių, ešerių, lydekų, įvairių konservų, mišrainių su silke ir pan.

Parduotuvės darbuotojai ne tik padės išsirinkti norimą žuvį (ar jos gaminį) iš plataus asortimento, bet ir patars, kaip skaniai ją paruošti. „Galėtume receptų knygą išleisti“, – apie savo kasdienybę juokdamiesi pasakoja jie.

O kodėl žuvį valgyti sveika? Todėl, kad joje gausu kalio, fosforo ir magnio, taip pat – jodo, cinko ir seleno. Žuvyje gausu vitaminų A, D, E, B1, B6 ir B12, ji yra omega-3 rūgščių šaltinis. Dėl visų šių savybių mitybos specialistai pataria žuvį arba jos gaminius valgyti bent keletą kartų per savaitę.

Tilžės g. 168, Šiauliai
Darbo laikas: I–V 8–19 val.,
VI 8–17 val., VII 10–15 val.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite