Angle down Atgal

Zodiako ženklų reitingas: nuo labiausiai iki mažiausiai pavydaus

Pavydime mes visi. Tačiau vieni yra labiau linkę pasiduoti šiam neigiamam jausmui, kiti – mažiau. Tam įtakos turi ir zodiako ženklas, po kuriuo gimėme. Išsiaiškinkime, kurie zodiako ženklai yra patys pavydžiausi.

1 vieta – Skorpionas

Skorpionas pats pavydžiausias iš visų zodiako ženklų. Jis nėra linkęs pasitikėti žmonėmis ir puola juos iš gryno pavydo. Skorpionas nemoka slėpti savo jausmų, todėl aplinkiniai žmonės šalia jo jaučiasi neramiai.

2 vieta – Vėžys

Vėžys yra pavydus, bet žino, kaip tai paslėpti. Jis neleidžia kitiems suprasti, kada jį apima pavydas.

3 vieta – Liūtas

Liūtas yra bene patraukliausias ir aistringiausias iš zodiako ženklų. Jis supranta, kad viskas ne visada eina taip, kaip turėtų, todėl nėra labai pavydus kitų gyvenimui. Vienintelis dalykas, kuris gali sukelti jam pavydą, yra tada, kai jo partneris daugiau dėmesio skiria kam nors kitam nei jam.

4 vieta – Mergelė

Mergelė pavydi, kai kam nors sekasi geriau nei jai. Ji labai kritiškai vertina save, todėl kankinsis, kol taps geresnė kurioje nors srityje.

5 vieta – Avinas

Avinas yra aistringas ir kaprizingas zodiako ženklas, dėl to jis beveik visada pavydi. Kai Avinas pavydi, jis tampa impulsyvus ir vadovaujasi savo emocijomis.

6 vieta – Jautis

Nors kartais Jautis pavydi ir ne visada pasitiki savimi, paprastai pavydo jame nėra. Jis yra kantrus, supranta ir žino, kada parodyti savo emocijas. Jei Jautis pavydi, tada kažkas jį tikrai vargina.

7 vieta – Ožiaragis

Ožiaragis paprastai nepavydi. Kartais jis jaudinasi dėl smulkmenų ir pajaučia pavydo dygsnius, tačiau nekreipia į juos dėmesio. Ožiaragis yra savikontrolės karalius ir neleidžia sau jos prarasti.

8 vieta – Svarstyklės

Svarstyklės yra vienas supratingiausių zodiako ženklų. Jos priima joms skirtą likimą ir nesižvalgo į geresnį kitų gyvenimą. Pavydas joms yra retenybė. Svarstyklės nekenčia konfrontacijų ir konfliktų, todėl, net jei Svarstyklės pavydi, niekada nesužinosite.

9 vieta – Šaulys

Šaulys paprastai būna keistuolis, bet ne pavydus. Jis optimistiškas ir bendraujantis, todėl aplinkiniai pavydi jam, o ne atvirkščiai.

10 vieta – Vandenis

Vandenis nėra pavydus. Jis sprendžia problemas. Jei jis susiduria su pavydu, jis bando išsiaiškinti priežastį, dėl kurios jis atsirado, ir ją pašalinti.

11 vieta – Žuvys

Žuvys nėra pavydžios dėl savo užuojautos ir meilės žmonėms. Jos nejaučia pavydo ir neapykantos, o jei netyčia ir pajautė, tada nėra ko bijoti, nes jos tam nesuteiks jokios reikšmės.

12 vieta – Dvyniai

Dvyniai nepavydi dėl vienos paprastos priežasties: jiems nerūpi. Šiuo atžvilgiu Dvyniai yra vieni geriausių žmonių. Jie pasižymi nerūpestingu požiūriu į gyvenimą.

Kurioje vietoje atsidūrėte jūs?

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite