Angle down Atgal

Zodiako ženklai, kurių gyvenimas pasikeis 2019-ųjų rudenį

Dažnai sakoma, kad ruduo žmonėms – sunkus metas. Tačiau tikrai ne visiems. Astrologai išskiria kelis Zodiako ženklus, kurių gyvenimas šį rudenį pasikeis - į gerąją pusę.

Jei jūsų Zodiako ženklo nėra tarp tų, kurie savo gyvenime patirs pokyčius, tačiau jaučiate, kad pokyčiai jums nepakenktų, pasinaudokite dvasinėmis praktikomis. Jos padės pakeisti gyvenimą į gerąją pusę ir įgyti pasitikėjimo, jog tai įmanoma. Juk 2019 metų ruduo yra stebuklų laikas!

Liūtas

Liūtams svarbi data – spalio 3 d. Maždaug tuo metu, gimusiųjų po Liūto ženklu, gyvenimas pakils į kalną. Gerės santykiai su antrąja puse, su šeima, su kolegomis. Meilės fronte atsiras harmonija, tad jos ieškoti bus daug lengviau.

Plutonas šią dieną atsikratys retrogrado, todėl Liūtų gyvenimas pradės panašėti į baltą liniją. Atslūgs liūdesys, nerimas, atsiras žmonių, kuriais galite pasikliauti. Įveikti problemas taps paprasčiau, išnyks daugybė nenuspėjamų veiksnių, kurie Liūtą nervino ir veltui jaudino. Nuo antro mėnesio ruduo įgis teigiamą prasmę.

Svarstyklės

Svarstyklėms permainos prasidės rugsėjo 18 d., nes tuo metu Saturnas pakeis savo būseną. Tai puikus įvykis šio ženklo atstovams, nes ši planeta kelis mėnesius buvo atvirkštinio judėjimo būsenoje.

Šis pokytis lems teigiamas permainas: Svarstyklės galės atrasti naują motyvaciją, nenumatytos problemos nustos jaudinti. Gyvenimas taps stabilesnis, o darbas bus produktyvus. Meilėje taip pat kils jausmų žydėjimas. Apskritai, ruduo Svarstyklėms bus malonus metas atsinaujinti, o ne liūdėti ir vysti.

Vandenis

Vandenyje beveik viskas pasikeis – pradedant kūrybinių sugebėjimų paaštrėjimu ir baigiant bendrąja energija. Šiems žmonėms reikia tik saugiai bendrauti su nemaloniomis asmenybėmis ir silpnos energijos žmonėmis, išmokti juos atpažinti.

2019 m. ruduo Vandeniui atneš daug pozityvo, sėkmės ir energijos. Šio Zodiako ženklo atstovai taps atkaklesni, aistringesni, ryžtingesni ir drąsesni. Iš dalies priežastis yra Saturnas, kuris atsikratys retrogrado, tačiau kitos planetos taip pat periodiškai turės teigiamą poveikį Vandeniui. Šie žmonės neliks be visatos dėmesio.

Žuvys

Paskutinis Zodiako ženklas, kurį tikimasi pakeisti šį rudenį, yra Žuvys. Visas vandens elementas 2019-ųjų rudenį jausis gana patogiai, tačiau šio ženklo atstovai turės daugiau pokyčių nei Vėžiai ar Skorpionai. Pirma, Žuvys sugebės nutraukti nereikalingus ir pasenusius santykius. Jiems nusišypsos sėkmė meilėje, todėl daugelis iš jų galės rasti sielos dalelę, antrą pusę.

Didžiausi pokyčiai gali įvykti šių žmonių pasaulėžiūroje. Čia, deja, labai sunku prognozuoti, nes gyvenimo tikslai bus pakoreguoti taip, kaip norės pačios Žuvys. Viskas priklauso nuo jų pasitikėjimo savimi, nuo nuotaikos ir anksčiau atliktų veiksmų. Su didele tikimybe galime pasakyti, kad rudenį šių žmonių gyvenime atsidarys naujos durys.

Šaltinis: http://www.esotericblog.ru/

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite