Angle down Atgal

Zodiako ženklai, kurie birželį įsimylės. Kaip jiems seksis?

Ne visiems sekasi meilėje. Tačiau birželį laimė nusišypsos išskirtiniams zodiako ženklams. Jiems patariama leisti sau pasinerti į naują romaną, nesidairyti atgal ar į priekį ir nuoširdžiai mėgautis apėmusiu jausmu. Tik taip patirsite tikrą meilės džiaugsmą!

Dvyniai

Meilė jums bus svarbi sritis visą mėnesį. Tačiau aplinkybės neleis objektyviai įvertinti nei savęs, nei laimingos meilės šansų. Galite tiek pervertinti savo lūkesčius, tiek nuvertinti save ir galvoti, kad niekam nepatinkate. Nors šiuo metu aplink bus daugybė priešingos lyties atstovų, kurie norės užmegzti santykius su jumis.

Tai bus ne tik nauji žmonės, bet ir kažkas iš jūsų praeities. Gal jį nugalės nostalgija, o gal kur nors susidursite visai atsitiktinai. Galite pamanyti, kad likimas suteikia antrą šansą su šiuo žmogumi.

Vis dėlto būkite atsargus, nebendraukite per šiltai: didelė tikimybė, kad netrukus jūsų skonis pasikeis ir pats nustebsite, ką atradote šiame žmoguje. Tegul praeina du ar trys mėnesiai, kad įsitikintumėte, jog partneris jums tikrai patinka, ir tik tada pradėkite jam patikėti savo paslaptis.

Šaulys

Birželį užmegzti santykiai nebus visapusiškai atviri ir nuoširdūs. Prieš bendraudamas su žmogumi, įsitikinkite, kad jis neturi kitų rimtų santykių, kad jis neapgaudinėja jūsų ir nemeluoja apie esminius dalykus – socialinę padėtį, išsilaviną, pajamas.

Netikėkite ir stipriais jausmais: gali praeiti mėnuo ar du, ir žmogus jums pasakys, kad šis romanas buvo klaida. Apskritai, susipažinkite, tačiau išlaikykite naujus pažįstamus per atstumą.

Birželis labiau skirtas ne naujiems santykiams, o tam, kad peržiūrėtumėte esamus santykius ir atgaivintumėte atvėsusius jausmus, jei jums reikia romantikos, arba nutrauktumėte juos, jei suprantate, kad nebenorite būti kartu.

Vandenis

Birželio mėnesį išgyvensite žavų romaną be rimto tęsinio. Tai geras mėnuo eiti į pasimatymus ir nieko daugiau nesitikėti, flirtuoti ir neprisirišti pažadais bei įsimylėti suprantant, kad labiau įsimyli susikurtą įvaizdį, nei realų žmogų.

Nepasitikėkite naujais partneriais. Apribokite pokalbius maloniais susitikimais. Ir geriau ne privačiai. Nes yra didelė tikimybė, kad partneris kažką slepia. Geriausiu atveju žmogus tiesiog nėra toks, koks atrodo. O blogiausiu atveju jis gali turėti psichinės sveikatos ar alkoholio problemų.

Tad birželio mėnesio pasimatymų vietos yra parkai, kavinės, restoranai, o ne tik butas ar poilsis lauke (ar nepažįstamų žmonių kompanijoje).

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite