Angle down Atgal

Žmo­nių san­tuo­kos su au­gin­ti­niais – kodėl?

San­tuo­ka įma­no­ma tik su ki­tu as­me­niu? Ne. Nors mums ir keis­ta, bet šiais lai­kais vis pa­si­ro­do is­to­rijų, kai žmonės tuo­kia­si su šu­ni­mis, katė­mis, karvė­mis, del­fi­nais ar net varlėmis… Kodėl jie taip el­gia­si?

Viena priežasčių – nepasisekę santykiai. Normalu, kad nesusiklostantys santykiai su patinkančiu asmeniu nuvilia, o jei tokios situacijos vis kartojasi… Viena moteris „dėjo kryžių“ ant visos vyrų giminės ir pažadėjo savo širdį šuniui, rodžiusiam besąlygišką meilę ir ištikimybę. Savo auksiniam retriveriui ji ištarė „Taip“ po net 4 nepasisekusių sužadėtuvių ir 220 pasimatymų.

Kita priežastis – gyvūnai mažina vienatvės jausmą ir depresiją. Žmonės tuokiasi su gyvūnais dėl jų teigiamos naudos psichinei būklei ir protui. Augintiniai mažina įtampą, stresą, vienatvės jausmą, suteikia džiaugsmo.

Gyvūnai – geresni už žmones. Po daugybės nutrūkusių santykių žmonės ima ir pasiduoda, o gyvūnai juk ištikimi, mylintys, visada šalia. Štai viena moteris ištekėjo už šuns, kuris vienintelis buvo šalia ir ją užjautė, kai viskas aplink, įskaitant ir santuoką, griuvo.

Dar viena įdomi priežastis – prietarai. Viena nepilnametė mergaitė ištekėjo už šuns, kad išvaikytų blogus kerus, o vyriškis vedė kalytę, kad prisišauktų sėkmę.

Keista, bet pasaulyje tokios santuokos egzistuoja.

Parengta pagal Brightside.m

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite