Angle down Atgal

Žmonių įžeistas Anatolijus Oleinik: „Verkt norisi, kad taip mus nurašė...“

Šventinis Kalėdų bei Naujųjų metų sutiktuvių maratonas pamažu baigiasi, vieni skaičiuoja baisius nuostolius, kiti – pelnus. Vieni liūdi, kad per šventes teko tūnoti namuose, kiti guodžiasi... nespėjantys suktis.

Legendiniame projekte „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs Anatolijus Oleinik neslėps: praėjusios šventės buvo liūdnos, kuklios, jas sutiko dviese su žmona. Iki šiol visos jo šventės būdavo didelis renginių bei koncertų maratonas, kurio jis net nevadindavo darbu. Tai buvęs grynas malonumas, nuostabiausių emocijų rinkinys. Šiemet – viskas kitaip. Anatolijus prisipažins: jam labai gaila ne tik to, kad nebeliko renginių, bet ir kad žmonės taip nurašė dainininkus. „Verkti norisi, kai girdžiu sakant, kad dainininkų reikia mažiau, nei, pavyzdžiui, parduotuvės kasininkų“, – su ašaromis akyse šį vakarą laidoje „KK2 penktadienis“ sakys žinomas dainininkas.

Metų pradžia nelengva ir dainininkei Evai, kuri po praėjusių Seimo rinkimų, virto bedarbe. Parlamente  Irenos Šiaulienės patarėja dirbusi dainininkė prisipažįsta: darbas Seime jai ir tiko, ir patiko, tačiau  dabar teks ieškotis naujos veiklos.

Tuo metu žinomai nuomonės formuotojai trynukų mamai Simonai Lipnei metų pabaiga ir šventinis laikotarpis – neįtikėtinas pakilimas. Kartu su vyru įkūrę savo parduotuvę jiedu džiaugiasi sėkme ir nei kiek neišgyvena dėl nesibaigiančių pavyduolių atakų. Nors auginti tris vaikus ir vystyti verslą tikrai nelengva, Simona tikina, kad tapusi mama ji įgijo kažkokių „antgamtinių“ galių.

2020–tieji buvo visaip ypatingi ir broliams Lavrinovičiams: dėl pandemijos teko atšaukti suplanuotą gimtadienio puotą, abu broliai gavo magistro diplomus. Ne mažiau sėkmės jiedu tikisi ir iš beprasidedančių 2021–ųjų. Nors vaikystėje broliai naršiai pliekdavosi, dabar jų ryšys – itin tvirtas. „Per vienas Kalėdas brolis man padovanojo svajonių automobilį, prabangų BMW“, – paklaustas apie įspūdingiausias šventines dovanas prisimins Darjušas. O apie šiemetines brolio dovanas jis pasakos su šypsena: „Padovanojo kvepalus... smirdančius, išmečiau...“

Šventinis maratonas, dovanos ir nauji gyvenimo iššūkiai – jau šį vakarą „KK2 penktadienyje“ 19.30 val. per LNK!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite