Angle down Atgal

Žinomų moterų kovo 8-oji: gėlės, fotosesija vonioje ir laikas sau

Šiandien minima tarptautinė moterų solidarumo – moters diena. Šią dieną moterys mėgaujasi dėmesiu, gėlėmis ar tiesiog skiria laiko sau. Neišimtis - ir žinomi žmonės, kurie socialiniuose tinkluose dalijasi šventės akimirkomis.

Laidų vedėjas Rolandas Mackevičius instagrame pasidalijo romantišku vaizdo įrašu, kuriame užfiksavo savo žmoną Ievą Mackevičienę ir dukrelę Meilę besimėgaujančias tulpių puokštėmis.

„Mamai, zmonai dabar ir dukrai dovanoti geliu progos nereikia. O kai yra noro ir dar proga! Visada!!! Su tarptautine moteru solidarumo diena (moters diena) Jus visas! Mylekite ir bukite mylimos!“, - soc. tinkle rašė Rolandas.

Su Moters diena visas moteris sveikino ir atlikėja Jurga Šeduikytė. „Su mūsų visų švelniosios pusės diena“, - instagrame rašė žinoma moteris.

Oksana Pikul-Jasaitienė pasidalijo įspūdingos gėlių puokštės nuotrauka. „Su mūsų diena mielos moterys!“, - rašė garsenybė.

Progos pasveikinti visas moteris su moters diena nepraleido ir influencerė Indrė Burlinskaitė. Moteris instagrame pasidalijo fotosesijos miegamajame akimirkomis.

„Labas rytas! Hmm, tai ką veikiam, mergaitės? 

Tiesiog būnam nerealios ir viskas! O mus tegul myli, lepina, džiaugiasi mumis! Sutinkate?“, - soc. tinkle rašė I. Burlinskaitė.

Atlikėja Gabrielė Rutkauskienė-Vasha moters dienos proga nusifotografavo putų pilnoje vonioje. "Su mūsų diena, Moterys! Moteris yra trapi, bet tuo pačiu labai stipri būtybė.

Leiskit sau spindėti. Pasipuoškit ir eikit užkariauti pasaulio! Įsipilkit šampės taurę už save!

Mylėkite save, gerbkite save ir niekam niekada neleiskite jūsų skriausti ir žeminti. Juk mes moterys sukuriame gražiausius dalykus pasaulyje", - moteris sveikino atlikėja.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite