Angle down Atgal

Žinoma moteris pratrūko – „su tokiu greičiu – tik į kapines“

Garsi papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė neištvėrė. Socialiniuose tinkluose žaibišku greičiu plinta moters tirada apie Kauno klinikų medikų darbą. „Užpatentuokite šūkį – nori numirti, atvažiuok į Klinikas ir mes tau padėsim“, – kritikos negaili menininkė.

Į Kauno klinikas moteriai teko skubėti su savo vyru, Kauno „Žalgirio“ komandoje žaidžiančiu profesionaliu regbio žaidėju Valdu Monginu. Jam varžybų metu sunkiai sužalota ausis. Tačiau Skubios pagalbos skyriuje porai pagalbos teko palaukti.

Moteris savo sekėjams aprašė Skubios pagalbos skyriaus darbą.

„Kai paprašai vyro prižadėti, kad iš varžybų grįš be mėlynių, bet niekas negarantavo, kad ausis bus vietoje. Ačiū mūsų Klinikom, kad kaip visada pas jus galima praleisti tiek laiko, kad atrodytų, patekus pas jus turime rezerve dar 2 gyvenimus. Linkiu kada nors sugriauti tą supuvusią sistemą, kuri yra dabar, arba užpatentuokite šūkį – nori numirti, atvažiuok į Klinikas ir mes tau padėsim.

P. S.: nesumenkinu medikų darbo, šneku apie SKUBIOS PAGALBOS SKYRIŲ – su tokiu greičiu vienas kelias – į kapines, mielieji“, – aštrių žodžių skyriaus darbui negailėjo E. Monginienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite