Angle down Atgal

Žiežmarių naktinis vagis sulaikytas

„Atspindžiai“ jau rašė bei žiežmariečiai dalinosi socialiniuose tinkluose apie jų mieste nuo rugpjūčio 8 dienos siautėjusį vagišių. Šis įžūlus vagis „dirbo“ savo juodus darbus naktimis ir per mėnesį apšvarino ne vieną atomomobilį.

Rugpjūčio 9 dieną buvo apvogta „Škoda Oktavia“, pavogta automobilyje buvusi piniginė su daugiau kaip septyniais šimtais eurų. Paskutinę rugpjūčio naktį iš automobilio „Opel Astra“ buvo pagrobta piniginė su beveik penkiais šimtais eurų ir banko mokėjimo kortelė. O naktį iš rugsėjo 8 į 9 – ąją iš „Chrysler Grand Voyager“automobilio buvo pavogta ne tik didelė pinigų suma, bet ir du mobiliojo ryšio telefonai.

Dar iš kito, galimai neužrakinto, automobilio, buvo pavogti įvairūs įrankiai. Po tokių įžūlių vagysčių Kaišiadorių PK policijos pareigūnai sustiprino patruliavimą Žiežmariuose, vyko žvalgyba. Tai davė rezultatų ir rugsėjo 9 dienos rytą Kauno mieste buvo sulaikytas 1997 metais gimęs vyras, kuris yra įtariamas atlikęs šią nusikalstamą veiką. Įtariamasis yra anksčiau teistas, jis sulaikytas 2 mėnesiams.

Nusikaltimų tyrimą atlieka Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.

„Atspindžių“ inf.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite