Angle down Atgal

Žiežmariai džiaugiasi dar viena parduotuve

Praėjusį ketvirtadienį žiežmariečių ir miestelio svečių patogumui duris atvėrė dar viena parduotuvė. Kad gyventojai turėtų didesnį norimų prekių pasirinkimą, pasirūpino Kaišiadorių vartotojų kooperatyvas.

M. Šimkūno nuotr.
M. Šimkūno nuotr.

Naujai parduotuvei pastato ieškoti nereikėjo, ji įsikūrė pačiame miestelio centre vartotojų kooperatyvui priklausančiame name, kuris anksčiau buvo nuomojamas prekybos centrui „Maxima“. Kai nuomininkai prieš porą metų išsikraustė, pastatas kurį laiką stovėjo tuščias, kol kooperatyvo kolektyvas sumanė čionai sugrįžti.

Susirinkę į parduotuvės atidarymo iškilmes pirkėjai rado atnaujintas, suremontuotas patalpas ir, žinoma, pilnas lentynas prekių.

– Parduotuvėje, kuri yra pačiame miesto centre, kur nuo seno virė intensyvus gyvenimas, prekyba, dirbs 5 darbuotojai. Jų ir pirkėjų patogumui ne tik atliktas vidaus patalpų remontas, bet ir įvestos dujos patalpų šildymui ir karšto vandens ruošimui, artimiausiu metu sutvarkysime ir vidinio kiemo aikštelę.Tikimės, kad žiežmariečiai mūsų parduotuvę pamėgs, - sakė Kaišiadorių vartotojų kooperatyvo vadovė Danutė Radzevičienė.

Naujoji Žiežmarių parduotuvė dirbs nuo 8 iki 20 valandos, todėl apsipirkti visi tikrai suspės.

Kaišiadorių vartotojų kooperatyvui mūsų rajone priklauso per 20 parduotuvių. Smagu, kad tinklas plečiasi, labiau prisitaikoma prie klientų poreikių. Tam nemažai įtakos turi ir tai, jog prieš porą metų mūsų vartotojų kooperatyvas tapo įmonių aljanso AIBĖ nariu. Aljansas, vienijantis per 200 mažmenininės prekybos įmonių su joms priklausančiomis daugiau kaip 600 parduotuvių, tiekia joms prekes, sudaro galimybes palankesnėms prekių tiekimo sąlygoms tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio tiekėjų.

– Dveji narystės aljanse AIBĖ metai parodė, jog prekių tiekimas patogus, prekės parduotuvę pasiekia laiku, o jų pasirinkimas daug įvairesnis negu galėjome pasiūlyti anksčiau. Papildoma nauda yra ir įvairios organizuojamos prekių akcijos, specialūs pasiūlymai, bendra reklama. Aljansas vykdo bendrą reklaminę komunikaciją, kainines akcijas, organizuoja lojalumo programas, parduotuvių renovacijos ir finansavimo projektus. Kiekviena parduotuvė turi pastovų prekių tiekimą iš AIBĖ centrinių sandėlių ir iš tiesioginių tiekėjų.Prisijungimas prie didelės prekybos organizacijos mūsų įmonei suteikė konkurencinį pranašumą ir augimo galimybę. Kaip įmonė ir toliau išliekame savarankiški,- mintimis dalijosi D. Radzevičienė.

Įrengiant naują parduotuvę Žiežmariuose Kaišiadorių vartotojų kooperatyvas taip pat susilaukė pagalbos iš AIBĖS specialistų, kurie talkino nuo parduotuvės suprojektavimo iki prekių išdėliojimo lentynose bei atidarymo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite