Angle down Atgal

Žiemos ralis Ignalinoje – jau šį šeštadienį

Po kelių metų pertraukos ekstremalių vaizdų ir gerų emocijų auto ralio savaitgalis vėl grįžta – sausio 29 dieną Ignalinoje vyks „Alfa Romeo Winter Rally Cup“. Tai pirmasis iš trijų žiemos taurės ralio etapų, kuriuose greičiausi Lietuvos lenktynininkai turės progą varžytis puikios sniegingos žiemos sąlygomis.

Ralio organizatoriai Tadas Balaišis (Visagino automobilių ir motociklų sporto klubas) bei A. Eidžiūnas (8 000 RPM Motorsport) sako, kad renginys bus įdomus ne tik sportininkams – žiūrovų lauks, tikėtina, daugiau nei 40 dalyvių, kurie lenktyniaus vaizdingomis Ignalinos, Kazitiškio, Ceikinių seniūnijų apylinkėmis (maždaug 1,5 km ruožas pasieks ir Vidiškių seniūniją).

Pirmieji dalyviai iš pagrindinės miesto aikštės išvažiuos 13 val., o prie pirmojo ruožo starto stos 13 val. 20 min. Paskutiniai važiavimai vyks vakare, todėl žiūrovai bus kviečiami stebėti dalyvius naktiniuose greičio ruožuose. Šventiniai apdovanojimai Laisvės aikštėje planuojami 20 val. 

Organizatoriai pasakoja, kad šis renginys išskirtinis dar ir tuo, kad ralio gerbėjai turės galimybę pamatyti atnaujintus ir naujam Lietuvos automobilių ralio čempionato sezonui paruoštus automobilius. Nematyta naujovė bus ir pirmą kartą Lietuvos klasikiniame ralyje atsiradusi motobagių klasė. Iki šiol Lietuvoje tik ralio reido varžybose matyti ir itin smarkiai populiarėjantys motobagiai dabar turės progą varžytis klasikinio ralio trasose. Ralyje bus galima sutikti ir 2022 m. Lietuvos sportiškiausią automobilį „Alfa Romeo Stelvio“ bei „Alfa Romeo“ ambasadorių Dominyką Butvilą. 

Renginys žiūrovams nemokamas. Savivaldybė ir organizatoriai prašo dalyvių laikytis visų saugumo reikalavimų bei klausyti trasas saugančių pareigūnų nurodymų. 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite