Angle down Atgal

Žiemą naudokite tik patikimus degalus

Pirkdami neaiškios kilmės degalų, galbūt ir sutaupysite, tačiau vėliau gali tekti pakloti nemenkas sumas už automobilio remontą. „3–4“ degalinės darbuotojai pataria: naudokite tik patikimus degalus. Ypač žiemą.

Užsikimšęs degalų filtras, užakę degalų purkštuvai – tai tik keletas problemų, kylančių dėl nekokybiškų degalų. Būna ir blogiau – į meistrus tenka kreiptis dėl variklio gedimo. Todėl neverta rizikuoti ir į kuro baką pilti neaiškios kilmės degalų. Ypač žiemą, mat automobilis gali paprasčiausiai užšalti.

„3–4“ degalinėje prekiaujama tik aukščiausios kokybės, visus standartus atitinkančiais degalais. Čia taip pat galite įsigyti žemės ūkyje ir žuvininkystėje naudoti skirto kuro „Dž premium“. Specialūs šiame kure esantys priedai dar labiau gerina jo savybes: prideda galios, žiemą – didesnio atsparumo šalčiui.

Beje, „3–4“ degalinėje čekiai už kurą gali tapti laimingu bilietu į Vatikaną. Čekiai registruojami, perkant bet kurį kiekį ir bet kurios rūšies degalų, jų skaičius neribojamas. Laimėtojai burtų keliu paaiškės kovo 1 d.

Kuro čekiai gali būti laimingi, ir kovojant dėl smulkesnių prizų: nuo puodelio kavos iki automobilių priedų. Tokių malonių staigmenų ir laimėjimų kasdien – dešimtys.

„3–4“ degalinė

Adresas: Topolio g. 1, Degučių k., Pakruojo r.

Darbo laikas: I–VII 00–24 val.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite