Angle down Atgal

Židinys plečiasi: daugėja susirgimų koronavirusu Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikoje

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 252 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. 97 iš jų registruoti Vilniaus, 43 Klaipėdos, 39 Kauno, 23 Šiaulių apskrityse. Dar 20 atvejų fiksuota Panevėžio, 10 Tauragės, 9 Telšių, 6 Alytaus ir 5 Marijampolės apskrityse. 

Po kontakto su asmenimis, kuriems patvirtintas koronavirusas, epidemiologų vertinimu, pagal šiuo metu turimus duomenis, praėjusią parą užsikrėtė 154 asmenys. Be to, registruoti 5 įvežtiniai atvejai: 2 iš Belgijos, po 1 iš Lenkijos, Ukrainos ir Rusijos. Tuo metu, 62 asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t. y epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo.

Daugėja užsikrėtusiųjų koronavirusu ir Panevėžyje. Vakar 4 nustatyti atvejai siejami su protrūkiu Respublikinės Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikoje.

Pasirodžius publikacijai apie naujus koronaviruso užsikrėtimus Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikoje, Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas patikslino, kad šiuo metu ligoninėje gydoma 15 COVID-19 užsikrėtusių pacientų.

„Nauji 4 užsikrėtusieji neturi ryšio su židiniu. Vieno darbuotojo šeimos nario koronaviruso testas buvo teigiamas. Naujų personalo ir ligonių iš Infekcinių ligų klinikos – neturime“, – naujienų portalui JP paaiškino A. Skorupskas.

Per parą Lietuvoje nustatyta 252 nauji koronaviruso atvejai, bendras jų skaičius siekia 7521, naujų mirčių neužfiksuota, sekmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Tebeserga 4276 asmenys, pasveikusiais laikomi 3097.

Nuo COVID-19, sekmadienio duomenimis, yra mirę 113 žmonių. Izoliacijoje šiuo metu yra 33 tūkst. 466 žmonių. Nuo birželio 1 dienos Lietuvoje registruoti 349 įvežtiniai atvejai.

Per parą atlikti 3843 tyrimai, iš viso nuo pandemijos pradžios jų atlikta 889  tūkst. .

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite