Angle down Atgal

Žiaurus nusikaltimas Panevėžio rajone: girtas vyras nušovė šunį prie vaikų

Panevėžio rajone – žiaurus nusikaltimas. Išgėręs vyras vaikų akivaizdoje nušovė po kiemą laksčiusį šuniuką. Kalytė krito negyva ant šeimininkės rankų.

Antradienį vakare Panevėžio apskrities policija gavo pranešimą, jog Trakiškio kaime vyras galimai oriniu šautuvu mirtinai sužalojo šunį.

Atvykę policijos pareigūnai sulaikė neblaivų (1,91 promilės) vyrą, gimusį 1979 metais, pas jį namuose rasti ir paimti teisėtai laikomi trys medžiokliniai ginklai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnu, už tai numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

„Ir be miego, ir virpanti, ir drebanti, ir su skaudančia širdimi. Nesitikėjau, kad taip gali vykti aplinkui pas mus. Labai labai sunku kalbėti, mūsų numylėtinė buvo“, – pasakojo šunelio šeimininkė.

Kaip pasakoja sukrėsti šeimininkai, pašauta kalytė dar spėjo per pievelę iki namų atbėgti ir tuoj pat krito negyva ant laiptų.

Šunelio šeimininkai laukė veterinaro, kad jis išskrostų ir pamatytų iš kokio ginklo buvo šauta.

Metų mišrūnė gatvėje prie namų lakstė su vaikais ir į aptvertą kaimyno sodybą, šeimininkų teigimu, nepateko.

„Aš išgirdau šūvį, nes vaikai čia važinėjosi, šunys lojo, aš atsisėdau prie lango ir žiūriu. Šunelis cypdamas atlėkė čia, susirietęs. Išeinu, ant kilimėlio jau galvytė užversta“, – pasakojo šeimininkė V. Čeponienė.

Naujas kaimynas su šeima atsikraustė maždaug prieš metus, o bendravimas su nužudyto šuns šeimininkais iki tol buvo tik pasisveikinimo forma.

Po kratų 41-erių metų Trakiškio gyventojas tapo įtariamuoju, buvo sulaikytas, nors prieš atvykstant policijai skubėjo padėtį taisyti.

Policijos duomenų apie įtariamąjį kol kas nedaug, pranešama, kad vyras buvo tikrai girtas, jam nustatytos beveik dvi promilės.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnu, už tai gresia iki metų nelaisvės.

Žiauraus elgesio su gyvūnais statistika Panevėžio mieste ir rajone tokia: šiemet pradėti du ikiteisminiai tyrimai, pernai per metus – trys.


 


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite