Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Žiaurus konfliktas „McDonald’s“ restorane: apsauginis užsipuolė moterį (vaizdo įrašas)

Policija atlieka tyrimą po to, kai „McDonald‘s“ apsaugos darbuotojas buvo užfiksuotas, kaip muša ir spardo moterį, kuri metė į jį gėrimą.

Apsaugos darbuotojas užpuolė moterį, kai ši ankstyvą sekmadienio rytą Anglijoje, Birmingeme metė į jį savo gėrimą.

Vaizdo įraše matosi, kaip moteris meta savo gėrimą į apsauginį ir pradeda bėgti nuo jo. Apsaugos darbuotojas griebia lazdą nuo restorano durų ir pradeda bėgti link jos.

Vyras trenkia moteriai lazda ir ši nukrenta ant žemės. Moteris guli ant grindų ir išpuolis atrodo pasibaigia. Tačiau moteris kažką pasako apsaugos darbuotojui ir šis dar kartą jai trenkia ir įspiria daug kartų.

Socialinių tinklų vartotojai paragino policiją ištirti šį žiaurų konfliktą.

Socialiniuose tinklapiuose išplitus vaizdo įrašui, žmonės pradėjo piktintis.

„Visiškai nepriimtinas elgesys, tai yra rimtas visuomenės narių užpuolimas“, – rašė socialinio tinklapio „Twitter“ vartotojas.

„Tai tiesiog šlykštu ir niekšinga visomis prasmėmis“, – pasibaisėjęs komentavo „Twitter“ vartotojas.

Policijos atstovė teigė: „Mes žinome apie internete platinamą vaizdo įrašą, kuriame matyti konfliktas prie McDonald's restorano, Birmingemo miesto centre, apie 4.30 valandą.

„Vyksta tyrimas ir mes norėtume paraginti visus, turinčius bet kokios informacijos, susisiekti su mumis. Tyrimo eigoje pateiksime daugiau informacijos“, – situaciją komentavo policijos atstovė spaudai.

„Dėl šio įvykio vyksta nuolatinis policijos tyrimas. Mes visiškai netoleruojame bet kokio smurto ar piktnaudžiavimo, visapusiškai bendradarbiausime atliekant policijos tyrimą“, – teigė „McDonald‘s“ atstovas.

 

Parengta pagal užsienio spaudą 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite