Angle down Atgal

Žiauriai nužudyta rusų tinklaraštininkė: merginos kūnas rastas lagamine, įtariamasis – pavydus buvęs mylimasis

Daugiau nei 85 tūkst. interneto sekėjų turėjusios Rusijos socialinių tinklų žvaigždės ir gydytojos Jekaterinos Karaglanovos kūnas buvo rastas jai priklausančiame bute. Detektyvai tiria galimybę, kad jos žudikas – vaizdo stebėjimo kamerų užfiksuotas „buvęs pavydus mylimasis“, rašo „Daily Mail“.

Pasak vietinės žiniasklaidos, 24 metų merginos kūną lagamine rado jos tėvai, bute apsilankę susirūpinę, kodėl dukra neatsakinėja į jų skambučius. Jekaterinos gerklė buvo perpjauta, ji vilkėjo tik nėriniais puoštus apatinius.

J. Karaglanovos tėvą, kuris taip pat yra gydytojas, šis įvykis labai sukrėtė. Jam prireikė medikų pagalbos. Teigiama, kad jis matė iš lagamino kyšančias nužudytos dukters kojas.

Daugiabutyje, kuriame gyveno nužudytoji, esančios vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo paslaptingą į pastatą patenkantį, veidą beisbolo kepurėle pridengiantį vyrą. Rankose jis nešėsi plastikinį maišą.

Po keturių valandų įtariamasis daugiabutį paliko nešinas mažesniu lagaminu. Spėjama, kad jame buvo krauju ištepti tinklaraštininkės drabužiai ir ginklas, kuriuo jai buvo perrėžta gerklė ir dukart durta į krūtinę.

Nors lauke tuo metu buvo 27 laipsniai šilumos, vaizdo stebėjimo kamerų įamžintas vyras mūvėjo pirštines.

Pasak detektyvų, įvykio vieta buvo nepriekaištingai švari, neaptikta jokių kraujo ar grumtynių pėdsakų, dėl to manoma, jog merginos žudikas nusikaltimą buvo kruopščiai suplanavęs.

Jekaterina baigė mokslus viename geriausių medicinos universitetų ir buvo pradėjusi dirbti gydytoja Maskvos ligoninėje.

Sklido gandai, kad mergina buvo užmegusi santykius su 52 metų amžiaus vyriškiu, su kuriuo planavo kelionę į Nyderlandus. Ten J. Karaglanova turėjo sutikti 25-ąjį gimtadienį.

Tinklaraštininkė yra dalyvavusi Maskvoje vykusiuose grožio konkursuose. Jos gerbėjai ją lygindavo su aktore Audrey Hepburn.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite